-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-01-007307-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254137
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22107388ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Склотканина ТСР-120 (100), Cітка скловолоконна 145 г/м (за кодом ДК 021:2015 - 14830000-8...×-
Склотканина ТСР-120 (100), Cітка скловолоконна 145 г/м (за кодом ДК 021:2015 - 14830000-8 Скловолокно)
- ID: UA-2026-09-01-007308-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254136
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 14830000-8 СкловолокноАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для ремонту об'єктів водопровідно-каналізаційної системи- ID: UA-2026-09-01-007314-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254134
Димерська селищна рада ЄДРПОУ: 04359488ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
OSB (1250*2500*10) Код ДК 021:2015 44190000-8 Конструкційні матеріали різні)- ID: UA-2026-09-01-007306-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254133
Менська міська рада ЄДРПОУ: 04061777ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матер...×-
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-01-007295-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254131
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33140000-3 Медичні матеріали- ID: UA-2026-09-01-007280-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254130
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЄЛАНЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄЛАНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38339071ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-01-007289-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254129
НОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565313ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-09-01-007279-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254119
Відділ освіти , культури, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання Дмитрівської сільської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 43915069ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-01-007290-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254118
Понорницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03189860ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Профіль CD З м., Профіль UD З м., Маяк 10 2,5...×-
Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Профіль CD З м., Профіль UD З м., Маяк 10 2,5 м.)
- ID: UA-2026-09-01-007285-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254116
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОЛОВАНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГОЛОВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38401359ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'є...×-
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Авторський нагляд по об'єкту: «Капітальний ремонт колії з використанням старопридатних матеріалів. Xx. Xxxxхx Xxxxxxхххх ххх. xxx XX № 48-50-52»)
- ID: UA-2026-09-01-007275-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254113
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081216ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аналізатор електролітів- ID: UA-2026-09-01-007262-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254110
Комунальне некомерційне підприємство "Братська лікарня" Братської селищної ради Миколаївської області ЄДРПОУ: 01998331ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту електродвигуна- ID: UA-2026-09-01-007298-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254109
КП Луцьке підприємство електротранспорту ЄДРПОУ: 03327931ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Січових Ст...×-
Поточний ремонт та експлуатаційне утримання доріг комунальної власності по вул. Січових Стрільців у с-щі Покровське, Полтавського району, Полтавської області
- ID: UA-2026-09-01-007264-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254108
Виконавчий комітет Решетилівської міської ради ЄДРПОУ: 04382895ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-01-007284-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30254107
БЕРЕЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ГОРІНЧІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34901036ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -