-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Містківському ліцеї Пустомитівської мі...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Містківському ліцеї Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015447-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288778
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по доставці підручників- ID: UA-2026-09-03-015449-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288777
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво блочно-модульної котельні потужністю 0,2 МВт у сел. Циркуни Харківського...×-
«Нове будівництво блочно-модульної котельні потужністю 0,2 МВт у сел. Циркуни Харківського району» (ДК 021:2015 – 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури)
- ID: UA-2026-09-03-015448-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288776
ЦИРКУНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04396685ДК 021:2015: 45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Навчальні засоби для кабінетів НУШ- ID: UA-2026-09-03-015446-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288775
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ТОБОЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПРИЛІСНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 43983715ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Пустомитівському ліцеї №2 імені Василя...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Пустомитівському ліцеї №2 імені Василя Кучабського Пустомитівської міської ради Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015445-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288774
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Пустомитівському ліцеї №1 Пустомитівсь...×-
Послуги з організації харчування учнів 1-4 класів у Пустомитівському ліцеї №1 Пустомитівської міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-09-03-015444-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288773
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплекти для страйкболу- ID: UA-2026-09-03-015436-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288772
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки - ДК 021:2015 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (...×-
Мастики, шпаклівки - ДК 021:2015 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Піна монтажна 750мл - ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники ; Рідина для очищення піни монтаж. - ДК 021:2015 44832000-1 Розчинники; Грунтовка Grund Dufa - ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники ; Затирка для швів 2кг - ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники ; Мастика гідроізоляційна - ДК 021:2015 44831100-5 Мастики; Бетон-контакт 14кг - ДК 021:2015 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники )
- ID: UA-2026-09-03-015443-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288771
Інститут ядерних досліджень Національної академії наук України ЄДРПОУ: 23724640ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки з логотипом за кодом ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки національного к...×-
Футболки з логотипом за кодом ДК 021:2015 - 18330000-1 Футболки та сорочки національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»
- ID: UA-2026-09-03-015440-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288770
Громадська організація «Відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області» ЄДРПОУ: 25819178ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по доставці підручників- ID: UA-2026-09-03-015441-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288768
УПРАВЛІННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ КАМІНЬ-КАШИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43981367ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраї...×-
Матеріали для організації та проведення тренувальних зборів з астрономії в рамках Всеукраїнських літніх шкіл
- ID: UA-2026-09-03-015442-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288767
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР "МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словни...×-
природний газ, код 09120000-6 «Газове паливо» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-03-015438-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288766
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), картка/талон; Бензин А-95 (Євро 5), картка/талон- ID: UA-2026-09-03-015437-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288765
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РЕДЬКІВСЬКЕ" НОВОБІЛОУСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41595792ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 група (тверда порода), неколоті; Деревина дров’яна, 2 група (м’яка по...×-
Деревина дров’яна, 1 група (тверда порода), неколоті; Деревина дров’яна, 2 група (м’яка порода), неколоті (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 03410000-7 - Деревина)
- ID: UA-2026-09-03-015435-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288764
Комунальне некомерційне підприємство "Комарнівська міська поліклініка" Комарнівської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44856497ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки, ремонту та технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-015434-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288763
ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -