-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво будівель за кодом CPV за ДК 021:2015-45210000-2 - Капітальний ремонт гідроізол...×-
Будівництво будівель за кодом CPV за ДК 021:2015-45210000-2 - Капітальний ремонт гідроізоляції частини відмостки будівлі Дергачівського районного суду Харківської області за адресою: 62300, Україна, Харківська область, м. Дергачі, вул. Європейська, 63
- ID: UA-2026-09-02-013296-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272021
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області ЄДРПОУ: 26281249ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
44160000-9 за ДК 021:2015 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супу...×-
44160000-9 за ДК 021:2015 «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (Труби 29НК-ВИ, сплав ковар)
- ID: UA-2026-09-02-013295-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272020
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44190000-8 Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-02-013301-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272019
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автосервісу- ID: UA-2026-09-02-013292-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272018
Комунальне некомерційне підприємство "Радехівська центральна районна лікарня" Радехівської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 01998101ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний аварійний ремонт гуртожитку № 15 (кімнати 6-12, 6-14, 7-11, 7-12, 8-12, 8-14, 9-1...×-
Поточний аварійний ремонт гуртожитку № 15 (кімнати 6-12, 6-14, 7-11, 7-12, 8-12, 8-14, 9-12, 9-15, 10-10, 10-11, 10-14, 10-15, 11-11, 11-12, 11-13, 11-15, 12-15 /заміна вікон - 17 конструкцій/) КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: м. Київ, вул. Михайла Брайчевського, 5, що були пошкоджені внаслідок агресії російської федерації
- ID: UA-2026-09-02-013286-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272017
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мультимедійні проєктори- ID: UA-2026-09-02-013285-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272016
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 17:32)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мобільний телефон NOKIA ((Для службового використання працівниками апарату міської ради) (...×-
Мобільний телефон NOKIA ((Для службового використання працівниками апарату міської ради) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)32250000-0 - Мобільні телефони)
- ID: UA-2026-09-02-013289-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272014
Комарнівська міська рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 26411516ДК 021:2015: 32250000-0 Мобільні телефониАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Блок багатоканального швидкого заряджання BanderaPower 225S- ID: UA-2026-09-02-013140-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272013
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:01)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Акумуляторна викрутка та акумуляторний шуруповерт- ID: UA-2026-09-02-013275-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272012
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (розроблення проектно-кошт...×-
код ДК 021:2015:71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (розроблення проектно-кошторисної документації на: Поточний ремонт підлоги палати №2 терапевтичного відділення КП "Любешівська багатопрофільна лікарня" Любешівської селищної ради за адресою:вул.Незалежності,3, селище Любешів Камінь-Каширського району Волинської області)
- ID: UA-2026-09-02-013283-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272011
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЮБЕШІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982927ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-02-013284-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272010
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МАЛИНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02543526ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбуки- ID: UA-2026-09-02-013281-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272009
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1141 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323416ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 11.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з технічного обслуговування автомобілів ISUZU, ISUZU ATAMAN, ISUZU D-MAX, FORD TR...×-
Послуга з технічного обслуговування автомобілів ISUZU, ISUZU ATAMAN, ISUZU D-MAX, FORD TRACKS 3542D
- ID: UA-2026-09-02-013272-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272008
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні 500 гр.- ID: UA-2026-09-02-013282-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272007
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15821150-5 СухаріАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Знаряддя:пензлики- ID: UA-2026-09-02-013274-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30272005
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -