-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
миючі засоби- ID: UA-2026-08-31-002005-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235313
Гімназія імені Василя Барки Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 25165765ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (термомодернізація) частини фасаду, вимощення та вхідної групи в нежитл...×-
Капітальний ремонт (термомодернізація) частини фасаду, вимощення та вхідної групи в нежитловому приміщенні за адресою: просп. Лесі Українки, буд. 20 в м. Кременчуці Полтавської області
- ID: UA-2026-08-31-002001-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235312
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус ТІС з резинкою 2.5 метри; Кут зовнішній срібло; Кут внутрішній срібло зі структуро...×-
Плінтус ТІС з резинкою 2.5 метри; Кут зовнішній срібло; Кут внутрішній срібло зі структурою; Закінчення праве до плінтуса Срібло; Закінчення до плінтуса ліве Срібло; Зєднання плінтуса Срібло
- ID: UA-2026-08-31-002011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235311
Тростянецький ліцей Тростянецької селищної ради Вінницької області ЄДРПОУ: 24903149ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)- ID: UA-2026-08-31-002010-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235307
Дошкільний навчальний заклад №3 м.Ічня Ічнянської міської ради Ічнянського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 26382387ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-001996-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235306
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ-СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ" ЧЕРВОНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40379396ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
31720000-9 Електромеханічне обладнання (Дверний дзвінок дистанційний)- ID: UA-2026-08-31-002013-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235305
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 31720000-9 Електромеханічне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтр оливи- ID: UA-2026-08-31-002015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235303
ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антифриз HIGHWAY G-11 1л зелений; 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція за ДК 021:20...×-
Антифриз HIGHWAY G-11 1л зелений; 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-08-31-001999-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235302
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серцевина замка- ID: UA-2026-08-31-001995-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235297
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали обліку роботи групи- ID: UA-2026-08-31-001991-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235293
Відділ культури, молоді, туризму та спорту Саф'янівської сільської ради Ізмаїльського району Одеської області ЄДРПОУ: 43905802ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда конференц-залу з використанням обладнання: столи,крісла,мультимедійний проектор, си...×-
Оренда конференц-залу з використанням обладнання: столи,крісла,мультимедійний проектор, система звуку, мікрофон, фліпчарт, Wi-Fi
- ID: UA-2026-08-31-001985-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235292
ДК 021:2015: 70220000-9 Послуги з надання в оренду чи лізингу нежитлової нерухомостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мило рідке. Код ДК 021:2015 - 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативи- ID: UA-2026-08-31-001994-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235291
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбук- ID: UA-2026-08-31-001980-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235286
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глинянської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43993503ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:41)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректи...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 42910000-8 - Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (фільтр масляний, деталізований код - 42913300-2 - Оливні фільтри, фільтр повітряний для двигуна K9K, H5F, деталізований код - 42913500-4 - Повітрозабірні фільтри, Фільтр салону, деталізований код - 42913500-4 - Повітрозабірні фільтри, комплект фільтра паливного, деталізований код - 42913400-3 - Бензинові фільтри)
- ID: UA-2026-08-31-001983-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235285
Шегинівська сільська рада Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371928ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок природний)- ID: UA-2026-08-31-001978-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30235284
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 14:00)
-