-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Глина вогнетривка- ID: UA-2026-09-03-006393-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279836
Відокремлений підрозділ "Рокитнівський фаховий медичний коледж" комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 43192086ДК 021:2015: 14220000-9 Глина та каолінАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лист гарячекатний 3,00*1250*2500 S235J2- ID: UA-2026-09-03-006398-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279834
Квартирно - експлуатаційний відділ м. Володимир ЄДРПОУ: 07516184ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4 80г/м2 500арк CRYSTAL PRO- ID: UA-2026-09-03-006394-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279832
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кефір,сметана,йогурт- ID: UA-2026-09-03-006392-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279831
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Навчально-реабілітаційний центр "Левеня" ЄДРПОУ: 20833854ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ трубний 90*- ID: UA-2026-09-03-006391-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279830
Музей історії міста Києва ЄДРПОУ: 05534195ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне облслуговування зовнішніх систем газопостачання- ID: UA-2026-09-03-006402-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279829
Відділ культури Жидачівської міської ради ЄДРПОУ: 43966485ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир твердий- ID: UA-2026-09-03-006401-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279826
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 15850000-1 - Макаронні вироби ( Макарони Тая)- ID: UA-2026-09-03-006389-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279824
ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перевірка (обстеження) димових та вентиляційних каналів на газифікованому об`єкті- ID: UA-2026-09-03-006390-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279823
ДП ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний інститут" ЄДРПОУ: 34492201ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція- ID: UA-2026-09-03-006372-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279819
КУ "Петричанський психоневрологічний будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189989ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти - Бензин А95- ID: UA-2026-09-03-006377-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279817
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приаддя. товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харч...×-
Кухонне приаддя. товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-006386-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279815
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД "ЗАРІЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1" ЗАРІЧНЕНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36550008ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок- ID: UA-2026-09-03-006376-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279813
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК" ЄДРПОУ: 01125672ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-03-006365-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279811
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ''НОВОДОЛИНСЬКА ГІМНАЗІЯ'' АВАНГАРДІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34312040ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лавровий лист.- ID: UA-2026-09-03-006373-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279807
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КРОПИВНИЦЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№6)" ЄДРПОУ: 08563777ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -