-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування(аутсорсинг)- ID: UA-2026-09-04-012586-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301262
Опорний заклад освіти Кіцманський ліцей Кіцманської міської ради Чернівецького району Чернівецької області ЄДРПОУ: 21443138ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обл...×-
Послуги прокату екскаватора з оператором, згідно коду ДК 021:2015: 45520000-8 — Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
- ID: UA-2026-09-04-012594-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301261
Мукачівське міське комунальне підприємтсво "Чисте місто" ЄДРПОУ: 36523257ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (послуги з технічного обслуговування...×-
ДК 021:2015:90400000-1 Послуги у сфері водовідведення (послуги з технічного обслуговування зовнішніх мереж водовідведення (Каналопромивочний автомобіль КО-512 КАМАЗ-53212)), ЗДО №1
- ID: UA-2026-09-04-012590-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301254
ДК 021:2015: 90400000-1 Послуги у сфері водовідведенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Пнів, Мозолівка та Білозорина П...×-
Поточний ремонт мереж зовнішнього вуличного освітлення сіл Пнів, Мозолівка та Білозорина Пасічнянської ТГ
- ID: UA-2026-09-04-012597-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301252
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт аудиторії 334 з влаштуванням перегородок в Головному навчально...×-
Поточний (аварійний) ремонт аудиторії 334 з влаштуванням перегородок в Головному навчальному корпусі КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-012599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301251
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видаче...×-
«Послуги з проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів з видачею протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу Чернігівського надлісництва»
- ID: UA-2026-09-04-012576-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301250
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 71631200-2 Послуги з технічного огляду автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 23.09.26 00:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Послуга з комплексного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) (66510000-8 – Стр...×-
Послуга з комплексного страхування наземних транспортних засобів (КАСКО) (66510000-8 – Страхові послуги)
- ID: UA-2026-09-04-012570-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301249
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015-98390000-3 Інші послуги (Продаж концертних квитків Абіх М.Л.)- ID: UA-2026-09-04-012577-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301248
ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ ЄДРПОУ: 02225239ДК 021:2015: 98390000-3 Інші послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду на об’єкті "Капітальний ремонт асфальтового покриття пр...×-
Здійснення технічного нагляду на об’єкті "Капітальний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів за адресою: вул. Князів Острозьких, 37/2, 39 у Печерському районі міста Києва"
- ID: UA-2026-09-04-012578-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301244
ДК 021:2015: 71247000-1 Нагляд за будівельними роботамиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по охороні майна та облуговуванню сигналізації- ID: UA-2026-09-04-012584-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301243
Полтавська обласна державна адміністрація ЄДРПОУ: 00022591ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбуки офісні- ID: UA-2026-09-04-012581-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301242
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" ЄДРПОУ: 14309787ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клей, фіксатор для різьб- ID: UA-2026-09-04-012573-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301241
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41739587ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Газонокосарка бензинова RM443.3 V- ID: UA-2026-09-04-012572-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301240
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення профілактичної дератизації приміщень- ID: UA-2026-09-04-012574-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301239
Головне управління статистики у Львівській області ЄДРПОУ: 02361400ДК 021:2015: 90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-012571-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301238
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -