-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гар...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 11 івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Б. Лепкого, буд 9.)
- ID: UA-2026-08-31-009730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243021
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів- ID: UA-2026-08-31-009727-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243019
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Металеві конструкції)- ID: UA-2026-08-31-009747-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243018
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Посуд одноразовий (комплект) (ДК 021:2015: 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому т...×-
Посуд одноразовий (комплект) (ДК 021:2015: 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-009668-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243016
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування для здобувачів освіти (Молоко ультрапастеризоване 2,5%)- ID: UA-2026-08-31-009733-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243014
САВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04397106ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасіч...×-
«Послуги з організації гарячого харчування учнів закладів загальної середньої освіти Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування) ЛОТ 10 - Послуги з організації гарячого харчування учнів Зеленської початкової школи Пасічнянської сільської ради» ДК 021:2015 - 55520000-1 Кейтерингові послуги (відповідний код ДК 021:2015 – 55523100-3 послуги з організації шкільного харчування)
- ID: UA-2026-08-31-009749-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243013
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бензин А-95 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-08-31-009752-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243012
СУМСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ ЄДРПОУ: 00720148ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з передавання даних і повідомлень (електронні комунікаційні послуги)- ID: UA-2026-08-31-009753-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243011
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Інтерактивна панель 2Д3Д65"(2D3D6526A), мобільний стенд.- ID: UA-2026-08-31-009744-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243010
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
спортивні комплекси, спортивні елементи- ID: UA-2026-08-31-009734-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243009
ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування інженерного захисту об'єктів АТ "Укрнафта" +++. Силові трансфор...×-
Влаштування інженерного захисту об'єктів АТ "Укрнафта" +++. Силові трансформатори 6кВ (ТП-15) установки комплексної підготовки нафти, Сумська обл. Охтирський р-н +++ (Додаткові роботи)
- ID: UA-2026-08-31-009741-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243007
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розподіл електричної енергії- ID: UA-2026-08-31-009739-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243006
Комунальне некомерційне підприємство «ШОСТКИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ» Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 01981514ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергіїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Помідори, Огірки- ID: UA-2026-08-31-009729-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243004
КУ "Центр надання соціальних послуг Ананьївської міської ради" ЄДРПОУ: 44485295ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-009737-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243000
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІДРОДЖЕННЯ" СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 42134547ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджів код ДК 021:2015:50310000-1 "Технічне обслуговування і ремонт офіс...×-
Заправка картриджів код ДК 021:2015:50310000-1 "Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки"
- ID: UA-2026-08-31-009738-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242999
Управління соціального захисту населення Вишневої міської ради Бучанського району Київської області ЄДРПОУ: 45123700ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -