-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Опл.видатків із благоустрою населених пунктів- ID: UA-2026-09-03-010332-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283723
Новомиколаївське селищне комунальне підприємство "Варта" ЄДРПОУ: 32456533ДК 021:2015: 42676000-5 Частини ручних інструментівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 80550000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (навчання з елек...×-
ДК 021:2015 80550000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (навчання з електробезпеки)
- ID: UA-2026-09-03-010325-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283718
Комунальне некомерційне підприємство "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 38072476ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі нац...×-
Татамі (від виробників, схвалених IJF 14 х 14 м) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37420000-8 — Гімнастичний інвентар) (3637)
- ID: UA-2026-09-03-010309-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283717
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 19 днів (до 23.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 14210000-6 - Товар – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (пісок)- ID: UA-2026-09-03-010303-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283715
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича ЄДРПОУ: 02071240ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Службові посвідчення працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду- ID: UA-2026-09-03-010323-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283712
НОБЕЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК ЄДРПОУ: 43077967ДК 021:2015: 22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-03-010320-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283710
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельні товари- ID: UA-2026-09-03-010314-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283704
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-03-010317-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283703
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки- ID: UA-2026-09-03-010330-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283701
ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари (друкарська фарба)- ID: UA-2026-09-03-010302-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283700
Відділ молоді і спорту Тернівської міської ради ЄДРПОУ: 23067716ДК 021:2015: 22610000-9 Друкарська фарбаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плита підвісної стелі- ID: UA-2026-09-03-010307-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283698
ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ СОКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41826810ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліхтар SW-485,ліхтар SW-882A, ліхтар SW-1898- ID: UA-2026-09-03-010315-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283697
ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини для транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-010269-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283696
Військова частина А3814 ЄДРПОУ: 08173042ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням безбар’єрного середовища Дитячо- юнацької...×-
Капітальний ремонт вхідної групи з влаштуванням безбар’єрного середовища Дитячо- юнацької спортивної школи №20 Шевченківського району м. Києва, вул. Стрітенська,11» (ДК 021:2015 (CPV) : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-09-03-010318-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283695
Дитячо-юнацька спортивна школа №20 Шевченківського району м. Києва ЄДРПОУ: 22882012ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прапор України- ID: UA-2026-09-03-010296-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283693
Відділ культури та туризму Володарської селищної ради ЄДРПОУ: 43929883ДК 021:2015: 35821000-5 ПрапориАктивна -