-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
перехідник Е27, перехідник, патрон Е27- ID: UA-2026-09-04-004939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293692
Коломацька селищна рада ЄДРПОУ: 04398117ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд під час виконання робіт по проекту "Поточний ремонт ринв та водостіч...×-
Технічний нагляд під час виконання робіт по проекту "Поточний ремонт ринв та водостічних труб в Ліцеї №2 Івано-Франківської міської ради"
- ID: UA-2026-09-04-004921-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293691
Ліцей № 2 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25802373ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 03120000 – 8 - Продукція рослинництва, у тому числі теплично...×-
за кодом CPV за ДК 021:2015 - 03120000 – 8 - Продукція рослинництва, у тому числі тепличного (композиція із живих квітів, деталізований код- 03121210-0 - Квіткові композиції)
- ID: UA-2026-09-04-004899-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293685
Шегинівська сільська рада Яворівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04371928ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гвинти- ID: UA-2026-09-04-004916-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293684
Філія "Приміська пасажирська компанія" акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 45246390ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 17 днів (до 21.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заміна тяги стабілізатора автомобіль CHEVROLET CAPTIVA- ID: UA-2026-09-04-004938-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293683
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Паланської сільської ради ЄДРПОУ: 39028772ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні знаряддя- ID: UA-2026-09-04-004936-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293678
Вище професійне училище № 29 смт. Володимирець ЄДРПОУ: 05537503ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-04-004915-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293676
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області ЄДРПОУ: 38610079ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:05)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти (буряк, цибуля, морква, капуста, яблука, лимони, огірки, помідори, апельси...×-
Овочі та фрукти (буряк, цибуля, морква, капуста, яблука, лимони, огірки, помідори, апельсини)
- ID: UA-2026-09-04-004918-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293674
Хмельницький професійний ліцей ЄДРПОУ: 03071176ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
09210000-4 Мастильні засоби (олива трансмісійна YUKO ТАД-17і)- ID: UA-2026-09-04-004905-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293672
Комунальне підприємство "Святошинське лісопаркове господарство" ЄДРПОУ: 03359687ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні послуги- ID: UA-2026-09-04-004910-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293671
Ліцей №1 м. Хмільника Вінницької області ЄДРПОУ: 13325442ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер Round 50 VMR- ID: UA-2026-09-04-004907-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293669
ЧОРНООСЛАВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20567631ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктові соки- ID: UA-2026-09-04-004909-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293667
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр ЄДРПОУ: 04590984ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Родзинки- ID: UA-2026-09-04-004906-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293666
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (Бетон товарний)- ID: UA-2026-09-04-004903-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293661
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді: капітальний ремонт покрівлі 5 та 6 під’їздів...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді: капітальний ремонт покрівлі 5 та 6 під’їздів багатоквартирного будинку №5 по вул. Санаторій Рай-Оленівка селища Рай-Оленівка (ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні булівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-004919-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30293660
ПІСОЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396727ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -