-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземн...- ID: UA-2026-09-03-006835-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280262
КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "УКРАЇНСЬКІ ГІДРОМЕЛІОРАТИВНІ СИСТЕМИ" ЄДРПОУ: 45717703ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери- ID: UA-2026-09-03-006823-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280260
ВІдділ освіти Кривоозерської селищної ради ЄДРПОУ: 44060205ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням- ID: UA-2026-09-03-006815-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280259
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05392080ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з дроту (Габіони)- ID: UA-2026-09-03-006821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280258
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 21.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-03-006816-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280257
ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари побутової хімії- ID: UA-2026-09-03-006812-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280252
Опорний заклад "Вишнівський ліцей" Вишнівської сільської ради ЄДРПОУ: 23018304ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фарба- ID: UA-2026-09-03-006814-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280250
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали.- ID: UA-2026-09-03-006813-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280249
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопля (картопля)- ID: UA-2026-09-03-006811-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280245
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ДМИТРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44104540ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобіль...×-
«Послуги з підвезення за кодом ДК 021-2015 60130000-8 - Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів»
- ID: UA-2026-09-03-006806-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280244
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура- ID: UA-2026-09-03-006802-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280241
Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР" ЄДРПОУ: 24153576ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації розміщення в готелі, забезпечення проведення ділової зустрічі в скла...×-
Послуги з організації розміщення в готелі, забезпечення проведення ділової зустрічі в складі офіційної делегації для участі в І Міжнародному бізнес-форумі підприємців країн Київського клубу в м. Кракові який організований Київською торгово-промисловою палатою
- ID: UA-2026-09-03-006797-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280238
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УДВП ІЗОТОП" ЄДРПОУ: 14308322ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Занурювальний електродвигун 4” POLDAP 2,2кВт 380В- ID: UA-2026-09-03-006794-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280235
КП "Побут сервіс" ЄДРПОУ: 40843919ДК 021:2015: 31110000-0 ЕлектродвигуниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сіль- ID: UA-2026-09-03-006796-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280234
ГІМНАЗІЯ С.МАЛИНІВКА ЛІТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234114ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-03-006801-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280233
БІЛОЦЕРКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ-ПОЧАТКОВА ШКОЛА № 4 БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22207434ДК 021:2015: 39515440-1 Вертикальні жалюзіЗавершена -