-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Виносна антена AvengeAngel Avenger Booster Big Hulk Plus 2.4G/5.2G/5.8G + кабель RG-8 20 м- ID: UA-2026-09-02-012979-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271741
Військова частина А0216 ЄДРПОУ: 26622472ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріплення для труб- ID: UA-2026-09-02-012994-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271740
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Макарони- ID: UA-2026-09-02-012989-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271739
Смідинський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Малятко" ЄДРПОУ: 23018066ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару по вулиці Сумський шлях (від вулиці Європейська до площі Перемоги...×-
Поточний ремонт тротуару по вулиці Сумський шлях (від вулиці Європейська до площі Перемоги) в місті Дергачі Харківського району Харківської області
- ID: UA-2026-09-02-012987-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271738
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Футболки- ID: UA-2026-09-02-012986-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271737
Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки ЄДРПОУ: 35664399ДК 021:2015: 18330000-1 Футболки та сорочкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання та обслуговування електромереж- ID: UA-2026-09-02-012988-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271736
ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги по вулиці С. Галечко, Милого, Шевченка, В. Стуса в селі Пасічна Пас...×-
Поточний ремонт дороги по вулиці С. Галечко, Милого, Шевченка, В. Стуса в селі Пасічна Пасічнянської ТГ
- ID: UA-2026-09-02-012985-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271735
ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04354686ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цибуля ріпчаста свіжа, ДСТУ 3234, першого товарного сорту.- ID: UA-2026-09-02-012980-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271733
АВІАЦІЙНА БАЗА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3074) ЄДРПОУ: 45083595ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупи- ID: UA-2026-09-02-012983-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271732
ДМИТРУШКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДМИТРУШКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24352198ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:31430000-9: Електричні акумулятори (акумуляторні батареї для військових потреб...×-
ДК 021:2015:31430000-9: Електричні акумулятори (акумуляторні батареї для військових потреб (закупівля в період воєнного стану)
- ID: UA-2026-09-02-012977-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271729
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 04054346ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будіве...×-
Послуги з поточного ремонту згідно коду ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, місце надання послуг-корпус №2 Олександрійського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ за адресою:с.Олександрія, вул.Санаторна, 6
- ID: UA-2026-09-02-012981-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271728
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби код ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-02-012976-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271727
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38212105ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
експертна грошова оцінка земельної ділянки комунальної власності площею 0,0193 га, за адре...×-
експертна грошова оцінка земельної ділянки комунальної власності площею 0,0193 га, за адресою: вул. Перша Виставкова (біля будинку № 7-г), м. Кропивницький, Кіровоградська область (код згідно з Національним класифікатором України ДК 021:2015: 71310000-4 консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва)
- ID: UA-2026-09-02-012973-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271725
ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 16:53)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом, комплектувальні вироби і деталі для ремонту виробничого та невиробничого обладнання
- ID: UA-2026-09-02-012975-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271724
Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Буринської міської ради ЄДРПОУ: 45285931ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вимикач; автоматичний вимикач- ID: UA-2026-09-02-012972-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271722
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ЖОВТОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26240300ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -