-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сонячний інвертор Must PV18-3224VPM II, батарея LiFePo4 Must 25.6V- ID: UA-2026-09-03-010121-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283511
Інститут геологічних наук ЄДРПОУ: 05417182ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Боти діелектричні- ID: UA-2026-09-03-010111-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283507
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ" ЄДРПОУ: 20572069ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуттяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 22.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для дому та господарства і приладдя.- ID: UA-2026-09-03-010114-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283506
Відокремлений підрозділ "Рокитнівський фаховий медичний коледж" комунального закладу вищої освіти "Рівненська медична академія" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 43192086ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пельмені- ID: UA-2026-09-03-010112-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283505
Сокиринський професійний аграрний ліцей Чернігівської області ЄДРПОУ: 02548883ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-03-010108-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283503
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) "Росинка" Охтирської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 33158651ДК 021:2015: 15321000-4 Фруктові сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аміачна селітра- ID: UA-2026-09-03-010105-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283499
ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі підвісної стелі- ID: UA-2026-09-03-010110-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283498
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-010109-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283497
ГОЛЬМЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАЗКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37343197ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-03-010099-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283496
Комунальний заклад "Шполянський академічний ліцей "Джерело" Черкаської обласної ради" ЄДРПОУ: 04591630ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт офісної техніки- ID: UA-2026-09-03-010107-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283495
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Водовідведення- ID: UA-2026-09-03-010102-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283491
Львівське комунальне підприємство « Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» ЄДРПОУ: 02219688ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для автомобіля- ID: UA-2026-09-03-010089-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283489
Відділ культури та туризму Арцизької міської ради ЄДРПОУ: 43961927ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по підготовці обєкта до опалювального сезону з проведенням технічного обслуговуван...×-
Послуги по підготовці обєкта до опалювального сезону з проведенням технічного обслуговування системи центрального опалення.
- ID: UA-2026-09-03-010090-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283488
ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали- ID: UA-2026-09-03-010091-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283486
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ" ЄДРПОУ: 40929168ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зарядна станція EcoFlow DELTA 3 1024 Wh 1800W- ID: UA-2026-09-03-010095-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283484
Ізяславська міська рада Шепетівського району Хмельницької області ЄДРПОУ: 04060720ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -