-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Квадроцикл GOES Terrox 1000 LTD – 1 шт.- ID: UA-2026-09-04-000207-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290475
Військова частина А0536 ЄДРПОУ: 26615064ДК 021:2015: 34132000-1 МотосаниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення лабораторних досліджень і вимірювань, за кодом ДК 021:2015-71900000-7...×-
Послуги з проведення лабораторних досліджень і вимірювань, за кодом ДК 021:2015-71900000-7 вимірювання рівня еквівалентної рівноважної об'ємної активності радону - 222 у повітрі приміщень.
- ID: UA-2026-09-04-001682-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290471
БЛАЖІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЄДРПОУ: 25319286ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акумулятор ( код за ДК 021:2015: 31440000-2: Акумуляторні батареї )- ID: UA-2026-09-04-001680-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290460
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
надання послуг (послуги автовежі)- ID: UA-2026-09-04-001658-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290458
Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму виконавчого комітету Первозванівської сільської ради ЄДРПОУ: 42322619ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за проведенням робіт з капітального ремонту по об’єкту: «Мо...×-
Здійснення авторського нагляду за проведенням робіт з капітального ремонту по об’єкту: «Монтаж автоматичної пожежної сигналізації, сповіщення людей про пожежу, передавання тривожних сповіщень та управління евакуюванням в Козелецькому ліцеї № 3 Козелецької селищної ради, за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, сел. Козелець, вул. Свято-Преображенська, 32 А», за ЄЗС ДК 021:2015: 71240000-2 – архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-09-04-001659-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290455
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладн...×-
Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-04-001667-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290453
Управління Служби безпеки в Чернігівській області ЄДРПОУ: 20001757ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (Емаль ПФ -133 біла 0,9 л. Вагонка )- ID: UA-2026-09-04-001661-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290452
Комунальне некомерційне підприємство "Літинський центр первинної медико - санітарної допомоги " Літинської селищної ради ЄДРПОУ: 37472460ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крейда біла (поштучно) Zibi квадратна, губка для дошки 150*60*21 мм EVA Axent, маркер для...×-
Крейда біла (поштучно) Zibi квадратна, губка для дошки 150*60*21 мм EVA Axent, маркер для дошок сухостираємих Optima 2-3 мм тригранний синій, маркер для дошок сухостираємих Optima 2-3 мм тригранний чорний
- ID: UA-2026-09-04-001651-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290450
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41781838ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-04-001627-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290449
Сновський ліцей № 1 Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 21402116ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб КЗІ електронний ключ Secure Token-338 M- ID: UA-2026-09-04-001669-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290448
Відділ соціального захисту населення та охорони здоров'я Лука-Мелешківської сільської ради ЄДРПОУ: 44011142ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги на період проведення заходу: «Благодійний концерт у с. Березина «Бере...×-
Кейтерингові послуги на період проведення заходу: «Благодійний концерт у с. Березина «Березинські фестини»
- ID: UA-2026-09-04-001650-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290446
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4, згідно код...×-
капітальний ремонт турбогенератора ТР-10/29/0,8-1,2 (АТ-25-2) (ТВС 30) ст. № 4, згідно коду 45450000-6 (Інші завершальні будівельні роботи) Єдиного закупівельного словника ДК 021:2015
- ID: UA-2026-09-04-001655-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290445
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 30083966ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція за ДК 021:2015-03120000-8 "Продукція рослинництва, у тому числі те...×-
Квіткова продукція за ДК 021:2015-03120000-8 "Продукція рослинництва, у тому числі тепличного".
- ID: UA-2026-09-04-001652-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290443
Виконавчий комітет Ржищівської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 35486602ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба гумова, фарба тонуюча- ID: UA-2026-09-04-001649-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290442
Прилісненська сільська рада ЄДРПОУ: 04334413ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочий проект на виконання робіт за об'єктом: Благоустрій населеного пункту (Капітал...×-
Робочий проект на виконання робіт за об'єктом: Благоустрій населеного пункту (Капітальний ремонт дорожнього покриття при облаштуванні території біля громадського будинку "А-2", "Б-1", "Г-1" по вул. Височанський шлях, 4 селище Високий Харківського району Харківської області. Коригування.), за кодом ДК 021:2015: 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування (Виготовлення проектно-кошторисної документації. Здійснення оплати за проведення експертизи.)
- ID: UA-2026-09-04-001643-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290439
ВИСОЧАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04396503ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -