-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (ламінат)- ID: UA-2026-09-03-007834-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281260
Відділ культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44045543ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонтних робіт транспортного засобу (автобуса) I-VAN- ID: UA-2026-09-03-007839-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281257
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та обслуговування комп'ютерної техніки та заправки катрид...- ID: UA-2026-09-03-007830-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281256
Ужгородська міська рада ЄДРПОУ: 33868924ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рибні консерви- ID: UA-2026-09-03-007831-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281255
ОЦКРОІВІП ЄДРПОУ: 42308594ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіткова продукція- ID: UA-2026-09-03-007842-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281252
Новодністровська міська рада ЄДРПОУ: 05398510ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги по роботі з програмним забезпечення...×-
Послуги з професійної підготовки спеціалістів (послуги по роботі з програмним забезпеченням)
- ID: UA-2026-09-03-007838-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281251
КНП "Стоматологічна поліклініка Боярської міської ради" ЄДРПОУ: 39752085ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мастило для транспортних засобів- ID: UA-2026-09-03-007818-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281248
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНБУД" ЄДРПОУ: 33292736ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-03-007824-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281247
Радивилівський ліцей № 2 ім.П.Г.Стрижака Радивилівської міської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 38505512ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктовий сік- ID: UA-2026-09-03-007819-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281246
ЗАВОРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ КАЛИТЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25300944ДК 021:2015: 15321000-4 Фруктові сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ямковий ремонт проїзної частини дороги повітряно-струменевим методом по вул. Кова...×-
Поточний ямковий ремонт проїзної частини дороги повітряно-струменевим методом по вул. Ковалівка м. Ічня Прилуцького району Чернігівської області
- ID: UA-2026-09-03-007832-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281245
КП Ічнянської міської ради "Ічнянське виробниче управління житлово-комунального господарства" ЄДРПОУ: 03357895ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабельна стяжка, дюбель, шурупи- ID: UA-2026-09-03-007826-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281244
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 03363789ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021:2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спо...×-
Засоби радіоелектронного моніторингу (РЕР) (ДК 021:2015 – 35720000-7 Системи розвідки, спостереження виявлення цілі та рекогносцировки)
- ID: UA-2026-09-03-007827-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281243
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38362755ДК 021:2015: 35720000-7 Системи розвідки, спостереження, виявлення цілі та рекогносцировкиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вул. Соломії Крушельницької в с. Біла Тернопільського району, Тернопільськ...×-
Поточний ремонт вул. Соломії Крушельницької в с. Біла Тернопільського району, Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER) (Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-03-007820-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281241
Білецька сільська рада ЄДРПОУ: 14029160ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тен до бойлера- ID: UA-2026-09-03-007821-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281240
КЗ Центр надання соціальних послуг Городківської сільської ради ЄДРПОУ: 44059603ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі 1с- ID: UA-2026-09-03-007813-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281237
НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКА ГІМНАЗІЯ РАЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СИНЕЛЬНИКІВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26460532ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -