-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Диск шл...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме Диск шліфувальний пелюстковий 125
- ID: UA-2026-09-03-014891-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288227
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04544530ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити 2500*1250*10мм- ID: UA-2026-09-03-014890-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288226
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41326277ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, сухофрукти, родзинки, курага, чорнослив, зелений горошок с/м.- ID: UA-2026-09-03-014886-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288225
Джуринський ліцей Джуринської сільської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 20099029ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зливний бачок- ID: UA-2026-09-03-014889-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288224
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44411750-6 Зливні бачкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 03210000-6 - Зернові культури та картопля- ID: UA-2026-09-03-014888-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288223
Мирогощанський ліцей Мирогощанської сільської ради Дубенського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24169956ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Деревина дров’яна, 1 групи, неколоті, ТУУ-00994207-005- ID: UA-2026-09-03-014885-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288222
МАМАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04417518ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакет 18х43 1000 шт. фасувальний- ID: UA-2026-09-03-014887-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288221
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 43971485ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чаша генуя- ID: UA-2026-09-03-014883-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288220
Державний навчальний заклад "Олевський професійний ліцей" ЄДРПОУ: 02543451ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень №№ 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10 адміністративної будівлі літ. А-3 ГУНП в...×-
Поточний ремонт приміщень №№ 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10 адміністративної будівлі літ. А-3 ГУНП в Миколаївській області за адресою Замовника
- ID: UA-2026-09-03-014884-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288219
Головне управління Національної поліції в Миколаївській області ЄДРПОУ: 40108735ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з промивки та гідравлічних випробувань системи опалення будівель закладів освіти- ID: UA-2026-09-03-014881-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288217
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СВІТЛОВОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44367468ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування- ID: UA-2026-09-03-014880-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288216
КП Вороненківська гімназія ЄДРПОУ: 20556248ДК 021:2015: 03200000-3 Зернові культури, картопля, овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів- ID: UA-2026-09-03-014879-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288215
ДНЗ "ЗГУРІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ" ЄДРПОУ: 02544626ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерні та будівельні роботи (Влаштування захисної конструкції по периметру ГРС)- ID: UA-2026-09-03-014876-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288213
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме придбан...×-
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом, а саме придбання фарби (Фарба акрилова водоемульсійна 14 кг, Емаль алкідна біла ПФ-115 2.8 кг ,Емаль алкідна синя ПФ-115 0,9кг),
- ID: UA-2026-09-03-014875-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288212
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 04544530ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 15540000-5 – «Сирні продукти» (крем - сир; сир м’який (бринза); сир твердий)...×-
ДК 021:2015 – 15540000-5 – «Сирні продукти» (крем - сир; сир м’який (бринза); сир твердий)
- ID: UA-2026-09-03-014874-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30288211
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ № 2" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20508858ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -