-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
IP АТС Grandstream UCM6308- ID: UA-2026-09-04-011173-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299982
ДП "Військова частина А2166" ЄДРПОУ: 08137796ДК 021:2015: 32550000-3 Телефонне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 15:27)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа вівсяна, Крупа ячмінна, Крупа гречана, Рис обрушений, Пшоно- ID: UA-2026-09-04-011305-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299980
ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер 2м*3м- ID: UA-2026-09-04-011310-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299979
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж зем...×-
Виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), площею 3,5606 га, кадастровий номер 4625888400:04:000:0345 за межами села Смолин Яворівського району Львівської області
- ID: UA-2026-09-04-011308-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299978
Яворівська міська рада Львівської області ЄДРПОУ: 33213539ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гак експлуатаційний- ID: UA-2026-09-04-011307-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299975
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 43130000-3 Бурове обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Doosan DX340LCA-K, (серійний но...×-
Послуга з ремонту та технічного обслуговування екскаватора Doosan DX340LCA-K, (серійний номер DWGCECEFAM1021327)
- ID: UA-2026-09-04-011302-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299974
Військова частина 2196 ЄДРПОУ: 14321825ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-04-011296-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299973
БОЯРСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ГАРМОНІЯ" БОЯРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20611119ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-011290-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299969
КУРОЗВАНІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ДИТЯЧИЙ САДОК) "КАПІТОШКА" ГОЩАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37735157ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клавіатура Logitech K250 Bluetooth UA Graphite (920-013822)- ID: UA-2026-09-04-011280-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299965
Військова частина А 4349 ЄДРПОУ: 26632387ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукерки- ID: UA-2026-09-04-011265-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299959
ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-04-011288-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299955
ТУЛЬЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21723352ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Провід ПВС, шнур ШВВП та кабель- ID: UA-2026-09-04-011268-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299954
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015:44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску(бал...×-
код ДК 021:2015:44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску(балон кисневий)
- ID: UA-2026-09-04-011275-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299953
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38500095ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотопапір- ID: UA-2026-09-04-011269-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299950
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41341054ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Круг відрізний по металу Dnipro-M 230- ID: UA-2026-09-04-011270-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299949
ТОВ БРОКЕНЕРГІЯ ЄДРПОУ: 40050036ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -