-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Селітра аміачна- ID: UA-2026-09-03-006214-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279637
Рівненська сільська рада ЄДРПОУ: 04332621ДК 021:2015: 24410000-1 Азотні добриваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне(папір офісний)- ID: UA-2026-09-03-006199-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279636
Комунальне підприємство "Волинська обласна інфекційна лікарня" Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 03398983ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання- ID: UA-2026-09-03-006201-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279632
Теребовлянський навчально-реабілітаційний центр ЄДРПОУ: 04590984ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по повірці обладнання- ID: UA-2026-09-03-006207-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279631
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО УСАТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "УСАТІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ЄДРПОУ: 38617509ДК 021:2015: 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистотиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оплата командних членських внесків команд, учасників "Обласної дитячо-юнацької футбол...×-
Оплата командних членських внесків команд, учасників "Обласної дитячо-юнацької футбольної ліги" та інших заходів, які проводяться асоціацією футболу.
- ID: UA-2026-09-03-006197-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279630
МІСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ КЛУБ "КІЦМАНЬ" ЄДРПОУ: 34537582ДК 021:2015: 98130000-3 Послуги різних членських організаційЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін...×-
Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-09-03-006190-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279628
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02006343ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельнці роботи- ID: UA-2026-09-03-006183-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279627
Комунальна установа "Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери" Рівнянської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 44098637ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка- ID: UA-2026-09-03-006191-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279624
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02225697ДК 021:2015: 19513200-7 Ізоляційна стрічкаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі страхування нерухомого майна- ID: UA-2026-09-03-006188-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279623
Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради» ЄДРПОУ: 26136949ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сік фруктовий- ID: UA-2026-09-03-006194-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279622
БЕНДЗАРІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ЯСЛА-САДОК "ВИШЕНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35786964ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з обробки даних- ID: UA-2026-09-03-006173-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279621
ВІЙСЬКОВИЙ ІНСТИТУТ ТАНКОВИХ ВІЙСЬК НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ "ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ" ЄДРПОУ: 07905262ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак- ID: UA-2026-09-03-006184-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279620
Ходорківський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188493ДК 021:2015: 44820000-4 ЛакиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
стіл учнівський 1-місний, регульований по висоті № 3-6, з регулюванням кута нахилу стільни...×-
стіл учнівський 1-місний, регульований по висоті № 3-6, з регулюванням кута нахилу стільниці
- ID: UA-2026-09-03-006186-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279617
ЧАЙКІВСЬКА ГІМНАЗІЯ БОРЩАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 46137033ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-03-006192-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279616
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2260 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323600ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Флешка 32 GB- ID: UA-2026-09-03-006177-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279615
Демидівська селищна рада ЄДРПОУ: 04386321ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -