-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай- ID: UA-2026-09-02-001647-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260529
Лукашівська гімназія Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 41748282ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні...×-
ДК 021:2015 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-02-001635-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260527
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квіти- ID: UA-2026-09-02-001657-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260526
ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана)...×-
Кислота сірчана: лот 1 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 2 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана), лот 3 - 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини (кислота сірчана)
- ID: UA-2026-09-02-001642-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260525
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
прожектор з датчиком руху,світильник накладний,лампочка,лампа лед- ID: UA-2026-09-02-001646-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260524
Управління освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради ЄДРПОУ: 02144660ДК 021:2015: 31530000-0 Частини до світильників та освітлювального обладнанняАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Хімічні речовини- ID: UA-2026-09-02-001636-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260523
ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавички латексні XL- ID: UA-2026-09-02-001620-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260522
Відділ освіти, культури та туризму Великомихайлівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 40708982ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги у сфері юстиції- ID: UA-2026-09-02-001645-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260521
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 75230000-7 Послуги у сфері юстиціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
двошарова гнучка труба- ID: UA-2026-09-02-001630-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260520
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-02-001634-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260519
Комунальне некомерційне підприємство "Cрібнянська центральна лікарня" Срібнянської селищної ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 02006521ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайка М24 826/01483, Шайба моста 448/26304, Підшипник диференціалу 907/09200, Диференціал...×-
Гайка М24 826/01483, Шайба моста 448/26304, Підшипник диференціалу 907/09200, Диференціал у зборі ОРГ №448/42210, Хвостовик +планетарка 8-35 458/70023
- ID: UA-2026-09-02-001639-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260518
КП "Житлокомунсервіс" ЄДРПОУ: 44747627ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
персональний комп"ютер ( у комплекті)- ID: UA-2026-09-02-001631-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260517
ДК 021:2015: 30213000-5 Персональні комп’ютериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Надання послуг з юридичної консультації та правового інформування. Код ДК 021-2015 (CPV) 7...×-
Надання послуг з юридичної консультації та правового інформування. Код ДК 021-2015 (CPV) 79110000-8 - Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
- ID: UA-2026-09-02-001633-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260516
Петрівська селищна рада ЄДРПОУ: 04364199ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мережеве обладнання Starlink- ID: UA-2026-09-02-001600-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260515
Військова частина А7400 ЄДРПОУ: 26630684ДК 021:2015: 32530000-7 Телекомунікаційне супутникове обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постільна білизна- ID: UA-2026-09-02-001629-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260514
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОНАСТИРИЩЕНСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МОНАСТИРИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005390ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -