-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне- ID: UA-2026-09-04-009968-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298667
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці робочі- ID: UA-2026-09-04-009980-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298666
Опорний заклад Теплицької селищної ради "Теплицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2" ЄДРПОУ: 26234853ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання прибудинкової території (договір ЦПХ)- ID: UA-2026-09-04-009966-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298663
ДЕРЖАВНА ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 37979894ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Блокноти- ID: UA-2026-09-04-009962-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298662
Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 26307196ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктної та/або іншої технічної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт спо...×-
Розробка проєктної та/або іншої технічної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт спортивного майданчика Початкової школи «Дивосвіт» Львівської міської ради за адресою: м. Львів, вул. Трильовського 24». Коригування
- ID: UA-2026-09-04-009976-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298659
ПОЧАТКОВА ШКОЛА "ДИВОСВІТ" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25558358ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління- ID: UA-2026-09-04-009975-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298658
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №5" Одеської міської ради ЄДРПОУ: 39040240ДК 021:2015: 79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені- ID: UA-2026-09-04-009963-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298657
Управління освіти, молоді та спорту Березанської міської ради ЄДРПОУ: 22203100ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Інструменти для паяння- ID: UA-2026-09-04-009965-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298656
Хмельницька філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45346590ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
09210000-4 Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-04-009964-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298655
ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №5 ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26372681ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2026-09-04-009973-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298653
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки та супутні товари- ID: UA-2026-09-04-009981-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298652
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ГЛУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02007517ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ- ID: UA-2026-09-04-009958-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298650
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 30083966ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скло- ID: UA-2026-09-04-009947-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298648
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області ЄДРПОУ: 04378209ДК 021:2015: 14820000-5 СклоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарчі товари, інструменти, мастильні матеріали та запчастини- ID: UA-2026-09-04-009960-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298644
Кегичівське комунальне підприємство "Кегичівка - Сервіс плюс" ЄДРПОУ: 36870763ДК 021:2015: 14810000-2 Абразивні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-009956-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298643
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -