-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проектно-кошторисної документації з отриманням Експертного звіту (Позитивного) по...×-
Розробка проектно-кошторисної документації з отриманням Експертного звіту (Позитивного) по об'єкту: «Нове будівництво ділянки водопроводу з приєднанням до центральної системи водопостачання та водовідведення міської водопровідної мережі, для забезпечення водопостачання та водовідведення нежитлової будівлі за адресою: Сумська область, м. Ромни, вул. Соборна, буд. 40»
- ID: UA-2026-09-03-008475-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281883
Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області ЄДРПОУ: 21108013ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання- ID: UA-2026-09-03-008477-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281882
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з лабораторних досліджень питної води (ДК 021:2015 - 71900000-7 Лабораторні послуг...×-
Послуги з лабораторних досліджень питної води (ДК 021:2015 - 71900000-7 Лабораторні послуги)
- ID: UA-2026-09-03-008473-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281881
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39520000-3 готові текстильні вироби (чохол з тентової тканини ПВХ (3250x300х21...×-
ДК 021:2015:39520000-3 готові текстильні вироби (чохол з тентової тканини ПВХ (3250x300х2100 мм) із застібками та еспандером ля фіксації на конструкції)
- ID: UA-2026-09-03-008467-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281878
ДК 021:2015: 39520000-3 Готові текстильні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медалі та кубки- ID: UA-2026-09-03-008466-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281874
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби для енергетичного обладнання- ID: UA-2026-09-03-008465-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281873
КП "Харківські теплові мережі" ЄДРПОУ: 31557119ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інтернет-провайдера за користування Інтернетом- ID: UA-2026-09-03-008464-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281872
Вапнярська селищна рада ЄДРПОУ: 04325911ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-03-008463-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281871
Комунальний заклад "Піщанобрідський академічний ліцей" Піщанобрідської сільської ради Кіровоградської області ЄДРПОУ: 33360418ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку- ID: UA-2026-09-03-008442-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281869
Національна академія внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08751177ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шкільна документація- ID: UA-2026-09-03-008451-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281863
КЗ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради ЄДРПОУ: 20407838ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Катридж для Canon i-Sensys MF-3010;Катридж для CanonLaserJet Pro M15a- ID: UA-2026-09-03-008461-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281862
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 37430000-1 – (Інвентар для бойових мистецтв)- ID: UA-2026-09-03-008361-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281861
Військова частина А1890 ЄДРПОУ: 08335007ДК 021:2015: 37430000-1 Інвентар для боксуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 14:15)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські матеріали- ID: UA-2026-09-03-008449-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281858
КЗ Центр надання соціальних послуг Городківської сільської ради ЄДРПОУ: 44059603ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-008459-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281857
Комунальне некомерційне підприємство "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради ЄДРПОУ: 01991872ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24960000-1 хімічна продукція різна (мішки для пакування відходів, руккавиці нітрилові, кре...×-
24960000-1 хімічна продукція різна (мішки для пакування відходів, руккавиці нітрилові, крем-мило, запаска для швабри)
- ID: UA-2026-09-03-008443-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281856
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №32 "Солов'ятко" Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 41303197ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаЗавершена -