-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт копіювальних апаратів, принтерів, комп'ютерів та іншої оргтехніки, та витратни...×-
Ремонт копіювальних апаратів, принтерів, комп'ютерів та іншої оргтехніки, та витратних матеріалів до неї, а також налаштування та монтаж локальної мережі, та встановлення програмного забезпечення Комунальний заклад "Центр культури та дозвілля" Калинівської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-010011-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243297
ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:72320000-4: Послуги, пов"язані з базами даних (доступ в режимі он-лайн до...×-
ДК 021:2015:72320000-4: Послуги, пов"язані з базами даних (доступ в режимі он-лайн до електронних баз наукової та науково-технічної інформації, інформаційного ресурсу "Платформа Медзаклад" за рівнем Експертус Медзаклад STANDARD )
- ID: UA-2026-08-31-010027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243295
Комунальне некомерційне підприємство "Рава-Руська лікарня" Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 20763941ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45210000-2 Облаштування "Алеї Слави" на честь пам'яті загиблим захисникам У...×-
45210000-2 Облаштування "Алеї Слави" на честь пам'яті загиблим захисникам України в с. Раковець Городенківської міської ради, Коломийського району Івано-Франківської області
- ID: UA-2026-08-31-010020-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243294
ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання топографо-геодезичних робіт для прокладання кабельних ліній в масштабі 1:500 з н...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт для прокладання кабельних ліній в масштабі 1:500 з нанесенням мереж та червоних ліній на території Львівської міської громади Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-010028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243293
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Балаклійськ...×-
Поточний ремонт будівлі Комунального закладу спеціалізованої мистецької освіти Балаклійська музична школа Балаклійської міської ради Харківської області за адресою: 64207 Харківська область, Ізюмський район, м. Балаклія, вул. 8-го Вересня, буд. 5
- ID: UA-2026-08-31-010014-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243291
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ БАЛАКЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44021941ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-010009-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243289
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доступ в режимі онлайн до електронних баз наукової та науково- технічної інформації &quo...×-
Доступ в режимі онлайн до електронних баз наукової та науково- технічної інформації "Головна медсестра"
- ID: UA-2026-08-31-010018-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243286
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОЗЕЛЕЦЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" КОЗЕЛЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006277ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Витратні та інші матеріали до комп'ютерної техніки та оргтехніки- ID: UA-2026-08-31-010029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243283
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захис...×-
Товар - код CPV 31210000-1 по ДК 021:2015 - Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Шафи та розподільні пристрої). РПЗ- 9.364
- ID: UA-2026-08-31-009989-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243279
ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-08-31-010000-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243278
Лучинецька гімназія Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 25501855ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Саморіз по металу та дереву код ДК 021:2015 «44530000-4 Кріпильні деталі»- ID: UA-2026-08-31-009932-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243276
Військова частина Т0330 ЄДРПОУ: 38426944ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пила дискова 350х30х3,5/2- ID: UA-2026-08-31-010008-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243275
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради ЄДРПОУ: 14151464ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Статуетки- ID: UA-2026-08-31-009998-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243273
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОСТОПІЛЬСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ" ЄДРПОУ: 41143424ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м....×-
«Поточний ремонт частини приміщень будівлі літери «А» за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а. Додаткові послуги»
- ID: UA-2026-08-31-009997-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243272
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ СПІЛЬНОЮ ВЛАСНІСТЮ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД" ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33165909ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Замки, ключі та петлі- ID: UA-2026-08-31-009986-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243266
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "4-А МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУРОЄДОВА" ЄДРПОУ: 01999678ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -