-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно паста 4 кг- ID: UA-2026-09-04-012876-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301542
ГІМНАЗІЯ №15 СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 21378843ДК 021:2015: 44921200-4 ВапноЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Піч булер’ян з варильною поверхнею Vesuvi тип 02 – 3 шт.; Піч булер’ян класична Vesuvi тип...×-
Піч булер’ян з варильною поверхнею Vesuvi тип 02 – 3 шт.; Піч булер’ян класична Vesuvi тип 05 – 2 шт.
- ID: UA-2026-09-04-012822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301541
Військова частина А4438 ЄДРПОУ: 26632393ДК 021:2015: 42340000-1 Печі непобутового призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Сенсорно – ігрове...×-
ДК 021-2015 (CPV) 32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Сенсорно – ігрове обладнання)
- ID: UA-2026-09-04-012878-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301538
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 26536040ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автомобільний бензин А-95 в талонах- ID: UA-2026-09-04-012877-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301537
Військова частина Т0920 ЄДРПОУ: 26632252ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль картопляний- ID: UA-2026-09-04-012879-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301535
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга молодшої медичної сестри в групі денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгр...×-
Послуга молодшої медичної сестри в групі денного догляду дітей з ООП з інвалідністю підгрупи Ав складі команди проєкту з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012870-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301532
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивна форма- ID: UA-2026-09-04-012869-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301530
ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Видання друковані для поповнення бібліотечного фонду- ID: UA-2026-09-04-012867-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301529
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО" ЄДРПОУ: 02070921ДК 021:2015: 22110000-4 Друковані книгиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування обладнання Організація проведення метрологічної пові...×-
Послуги з технічного обслуговування обладнання Організація проведення метрологічної повірки та метрологічна повірка вимірювального комплексу "Флоутек" та манометрів
- ID: UA-2026-09-04-012866-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301528
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ФІТОСАНІТАРНА ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ" ЄДРПОУ: 38438855ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації повірки засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-04-012863-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301527
Комунальний заклад "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" ЄДРПОУ: 21431750ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сік фруктовий- ID: UA-2026-09-04-012862-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301526
Високівська сільська рада ЄДРПОУ: 04344191ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Клей-олівець- ID: UA-2026-09-04-012857-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301525
Відділ урядового фельд'єгерського зв'язку Державної служби спеціального зв'язку та захисту інфомації України в місті Запоріжжі ЄДРПОУ: 05433206ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Макаронні вироби- ID: UA-2026-09-04-012861-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301523
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗВЯГЕЛЬСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991820ДК 021:2015: 15850000-1 Макаронні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Планшети- ID: UA-2026-09-04-012850-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301522
РАДЕХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26361149ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5) згідно коду ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-012851-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301520
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ АЛЬТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20509042ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-