-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко коров'яче- ID: UA-2026-08-31-013721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246891
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Лісова в с.Топілля Рівненської області- ID: UA-2026-08-31-013719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246889
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автомобіль вантажний FORD TRANSIT V363 ICA3- ID: UA-2026-08-31-013715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246888
Військова частина А4126 ЄДРПОУ: 26631264ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 22:37)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Верхній одяг- ID: UA-2026-08-31-013716-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246886
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" " ЄДРПОУ: 22495775ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додатков...×-
Послуги з прибирання та підмітання вулиць Луцької міської територіальної громади (додаткові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-013714-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246885
Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської ради ЄДРПОУ: 34572192ДК 021:2015: 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Топілля Рівненської обла...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Топілля Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-013713-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246884
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія.- ID: UA-2026-08-31-013712-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246883
Серебринецький ліцей Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької обасті ЄДРПОУ: 26220393ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18140000-2- Аксесуари до робочого одягу (Рукавиці)- ID: UA-2026-08-31-013711-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246882
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи для харчування учнів 1-11 класів (субвенція) (Капуста білоголова с...×-
Овочі, фрукти та горіхи для харчування учнів 1-11 класів (субвенція) (Капуста білоголова свіжа, середньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035, Буряк столовий, першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14 см), ДСТУ 3247; Помідори (томати) свіжі, польові, округлі, ДСТУ 3246; Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659; Яблука свіжі, середньостиглі, вищого товарного сорту, ДСТУ 8133 кг; Сливи свіжі, середньоплідні, сорт вищий, від 28 мм, Груші середньостиглі, вищого товарного сорту, діаметр не менше 70 мм, ДСТУ 8326; Апельсини свіжі, діаметр плоду не менше 5 см, першого сорту).
- ID: UA-2026-08-31-013705-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246880
ЯБЛУНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОЛЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НАДВІРНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20556171ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 11:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хек с/м, обезголовлений, 300-500г, ДСТУ 4378- ID: UA-2026-08-31-013709-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246879
ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морква.- ID: UA-2026-08-31-013708-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246878
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Братковецького ліцею...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013707-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246877
БРАТКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563060ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та розміщення інформаційної продукції, послуги з розміщення інформації в меді...×-
Виготовлення та розміщення інформаційної продукції, послуги з розміщення інформації в медіа
- ID: UA-2026-08-31-013706-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246876
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-08-31-013704-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246875
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сметана, Кефір, Йогурт питний- ID: UA-2026-08-31-013703-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246874
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 09:00)
-