-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай Каркаде.- ID: UA-2026-09-03-006997-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280437
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Початкова школа № 2 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772364ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Веб-камери (2 шт) (код ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2026-09-03-006996-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СИНЕЛЬНИКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 31802662ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні по...×-
Інформаційні послуги (код ДК 021:2015 - 64210000-1 (64216210-8 - додаткові інформаційні послуги)) щодо організації та проведення процедури відкритих торгів та запиту пропозицій постачальників з використанням електронної системи закупівель «Prozorro»
- ID: UA-2026-09-03-007010-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280434
ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-03-007001-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280433
КНП "МЕНСЬКИЙ ЦЕНТР ПМСД" ЄДРПОУ: 38759540ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран, американка- ID: UA-2026-09-03-007011-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280431
Ходорківський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03188493ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до...×-
Детальне інструментальне обстеження будинку для оцінки технічного стану та придатності до подальшої експлуатації та виконання робіт з розробки проектно-кошторисної документації стадії "Робочий проект" на проведення протиаварійних робіт "Демонтаж аварійних конструкцій з улаштуванням тимчасового підсилення несучих конструкцій (для безпечного проведення ремонтних робіт)" по об'єкту: «Відновлення багатоквартирного житлового будинку на просп. Георгія Гонгадзе, 18 Ж у Подільському районі міста Києва, пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації, шляхом капітального ремонту (без зміни функціонального призначення)" » (ДК 021:2015 (CPV) : 71220000-6 Послуги з архітектурного проектування)
- ID: UA-2026-09-03-006995-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280429
Комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" ЄДРПОУ: 31958324ДК 021:2015: 71220000-6 Послуги з архітектурного проектуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Одеська)- ID: UA-2026-09-03-006987-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280428
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автопоїзд в складі автоевакуатора та причіпної платформи- ID: UA-2026-09-03-006955-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280426
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 34133000-8 АвтопоїздиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-03-006993-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280421
ОЦКРОІВІП ЄДРПОУ: 42308594ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Запорізька)- ID: UA-2026-09-03-006976-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280419
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпалери флізелінові- ID: UA-2026-09-03-006988-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280418
Перегонівська сільська рада ЄДРПОУ: 04365879ДК 021:2015: 39190000-0 Шпалери та інші настінні покриттяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Американка PR 32x1" ВР, Перехідник латуний 25НР-32ВР, Різьба коротка сталева ДУ-32, Т...×-
Американка PR 32x1" ВР, Перехідник латуний 25НР-32ВР, Різьба коротка сталева ДУ-32, Труба PR "Композит" ДУ-32 (Туреччина), код ДК 021:2015 (CPV) : 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
- ID: UA-2026-09-03-006985-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280416
Комунальне некомерційне підприємство «Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради» ЄДРПОУ: 01994959ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-03-006989-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280415
Ленковецька сільська рада ЄДРПОУ: 21315096ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (особова справа учня) за кодом ДК 021:2015: 22820000-4 Бланки- ID: UA-2026-09-03-006979-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280414
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КРИВОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ДЖЕРЕЛО" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 20204696ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Крупа гречана вагова (Дніпропетровська)- ID: UA-2026-09-03-006971-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30280413
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803498ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 09.09.26 00:00)
-