-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій Epson L3270- ID: UA-2026-09-04-013233-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301893
Відділ соціального захисту населення та надання адміністративних послуг Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 44746382ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-09-04-013234-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301892
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників назе...×-
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів в асортименті.
- ID: UA-2026-09-04-013229-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301888
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної-медико санітарної допомоги №4 м.Вінниці" ЄДРПОУ: 26244596ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали різні- ID: UA-2026-09-04-013225-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301887
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УСТИНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995315ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарба коричнева 2,8кг (код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби)- ID: UA-2026-09-04-013223-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301886
ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-15320000-7 Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-013222-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301885
ГРУШІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ТЕРЕСВЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452482ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вентиляційне обладнання- ID: UA-2026-09-04-013186-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301883
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти- ID: UA-2026-09-04-013220-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301882
Комунальне підприємство "Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад" ЄДРПОУ: 05398504ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі фрукти- ID: UA-2026-09-04-013217-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301881
Дударківський ліцей Пристоличної сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 22203241ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дизельне паливо (Євро 5), талон; Бензин А-92 (Євро 5), талон- ID: UA-2026-09-04-013216-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301879
НОВОВАСИЛІВСЬКА ГІМНАЗІЯ "ПЕРСПЕКТИВА" ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26337814ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста Код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013215-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301878
ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Доставка накладу підручника «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної сер...×-
Доставка накладу підручника «Англійська мова» підручник для 4 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) (авт. Герберт Пухта, Пітер Льюіс-Джонс, Гюнтер Гернгрос, Скрипник І. В.)
- ID: UA-2026-09-04-013211-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301876
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 60160000-7 Перевезення пошти автомобільним транспортомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Післягарантійне обслуговування ваг- ID: UA-2026-09-04-013213-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301875
Заклад дошкільної освіти №33 міста Житомира ЄДРПОУ: 22060310ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-04-013212-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301874
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оброблені фрукти та овочі- ID: UA-2026-09-04-013208-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301873
Мистецький ліцей "Зміна" Дніпровського району м. Києва ЄДРПОУ: 22933034ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-