-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-009872-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243142
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення прибудинкової території- ID: UA-2026-08-31-009861-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243136
Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 37951998ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2026-08-31-009845-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243131
Комунальне підприємство "Чорнухи Комунгосп" ЄДРПОУ: 36410251ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт зовнішньої системи киснепроводу від кисневих станцій комунального підпр...×-
Капітальний ремонт зовнішньої системи киснепроводу від кисневих станцій комунального підприємства "Хмельницька міська лікарня" Хмельницької міської ради за адресою:м.Хмельницький,пров.Проскурівський,б.1"
- ID: UA-2026-08-31-009855-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243129
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана- ID: UA-2026-08-31-009852-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243123
Відділ освіти, молоді та спорту Новокалинівської міської ради ЄДРПОУ: 40237003ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-009846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243120
Казанківський професійний аграрний ліцей ЄДРПОУ: 02546039ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частин...×-
Виготовлення технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частини території Торчинської селищної територіальної громади - с.Хорохорин, с.Михайлівка та с.Сарнівка Луцького району Волинської області за кодом ДК 021:2015 - 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
- ID: UA-2026-08-31-009853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243119
Торчинська селищна рада ЄДРПОУ: 04333158ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Касова стрічка (ДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне)- ID: UA-2026-08-31-009849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243118
Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс" ЄДРПОУ: 31887442ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
рукавиці робочі- ID: UA-2026-08-31-009835-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243117
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Освітня послуга: Цикл ТУ- ID: UA-2026-08-31-009838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243113
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 40208847ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту (Канат нержавіючий)- ID: UA-2026-08-31-009844-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243112
Акціонерне товариство "Укртрансгаз" ЄДРПОУ: 30019801ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рідина для омивання вітрового скла (https://zakupivli.pro/commercial/tenders/r-ua-2026-08-...×-
Рідина для омивання вітрового скла (https://zakupivli.pro/commercial/tenders/r-ua-2026-08-11-1000149-k)
- ID: UA-2026-08-31-009837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243110
ПАТ "АБ "УКРГАЗБАНК"" ЄДРПОУ: 23697280ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сітка штукатурна 5х5 мм (рулон), фольгований утеплювач Теплоізол 10 мм або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-009836-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243109
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса ЄДРПОУ: 14321736ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гайка 8; Болт 5*50; Шайба 8; Гайка з юпкою 6; Дюбель-цвях 6*40; Дюбель 14*140; Кут кріпиль...×-
Гайка 8; Болт 5*50; Шайба 8; Гайка з юпкою 6; Дюбель-цвях 6*40; Дюбель 14*140; Кут кріпильний; Болт 8*30; Гак 10*160; Гвинт 6*50 (44530000-4 Кріпильні деталі)
- ID: UA-2026-08-31-009832-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243108
Комунальне некомерційне підприємство "Багатопрофільна лікарня" Тиврівської селищної ради ЄДРПОУ: 01982689ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів:косіння трави трактором з роторною косаркою по вул...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів:косіння трави трактором з роторною косаркою по вулицях с.Гнилиця,с.Пластюки,с.В"язове Грунської СТГ
- ID: UA-2026-08-31-009833-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243107
Грунська сільська рада ЄДРПОУ: 04389839ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територійАктивна -