-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: &quo...×-
Розробка проєктно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту: "Капітальний ремонт ліфта житлового будинку за адресою: вул. Українська,1 (під'їзд 2), м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.,50019"
- ID: UA-2026-09-02-006185-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264982
ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-006189-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264981
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної зброї та боєприпасів- ID: UA-2026-09-02-006181-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264979
Військова частина А0363 ЄДРПОУ: 07759780ДК 021:2015: 50620000-7 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вогнепальної зброї та боєприпасівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Легковий автомобіль спеціалізованого призначення моделі SUZUKI S-CROSS (або еквівалент)- ID: UA-2026-09-02-006180-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264977
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 10" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24341622ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 14:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Верстати- ID: UA-2026-09-02-006183-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264975
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 42630000-1 Металообробні верстатиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
SKINTACT ЕКГ електроди F-55- ID: UA-2026-09-02-006178-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264974
Військова частина 1489 ЄДРПОУ: 14321624ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Світильники- ID: UA-2026-09-02-006177-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264973
Середня загальноосвітня школа № 60 м. Львова ЄДРПОУ: 22350315ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мішки будівельні- ID: UA-2026-09-02-006172-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264972
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОЯВОРІВСЬКЖИТЛО" ЄДРПОУ: 34978118ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-02-006184-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264970
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Диск+конверт- ID: UA-2026-09-02-006168-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264968
Комунальне некомерційне підприємство Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня» ЄДРПОУ: 02007472ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (печиво)- ID: UA-2026-09-02-006166-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264966
ЯВОРНИЦЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК №3 "БДЖІЛКА" ЯВОРНИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36418456ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
доставка товару- ID: UA-2026-09-02-006170-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264963
Комунальний заклад "Луцька художня школа" ЄДРПОУ: 02215182ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер- ID: UA-2026-09-02-006158-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264962
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ І СПОРТУ УШОМИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41297346ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зернові культури та картопля (Картопля) (03210000-6) (ДК 021:2015)- ID: UA-2026-09-02-006150-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264958
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417547ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із розроблення "Технічних документацій із землеустрою щодо поділу об'єдн...×-
Послуги із розроблення "Технічних документацій із землеустрою щодо поділу об'єднання земельних ділянок комунальної власності Інгульської сільської ради
- ID: UA-2026-09-02-006160-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264957
ІНГУЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04376498ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -