-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-06-000756-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304429
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-06-000754-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304427
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з повірки (калібрування) автомобільних засобів заправки та транспортування пальног...×-
Послуги з повірки (калібрування) автомобільних засобів заправки та транспортування пального
- ID: UA-2026-09-06-000753-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304426
Військова частина А2363 ЄДРПОУ: 08003386ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% КОД ДК 021:2015:15540000-5 Сирні продукти- ID: UA-2026-09-06-000752-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304425
ЗВЯГЕЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВО-ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 13553798ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
канцелярські товари- ID: UA-2026-09-06-000751-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304424
Ільницький заклад дошкільної освіти №1 ЄДРПОУ: 34783009ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт проїзної частини дороги по вул. Зарічна в с. Котівка Чортківського району...×-
Поточний ремонт проїзної частини дороги по вул. Зарічна в с. Котівка Чортківського району Тернопільської області (ямковий ремонт, забивання тріщин та просадок асфальтобетонного покриття струменевим методом з використанням машин MADPATCHER)
- ID: UA-2026-09-06-000750-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304423
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Екосервіс» Копичинецької міської ради ЄДРПОУ: 45064284ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морква свіжа, капуста білоголова свіжа, буряк столовий цибуля ріпчаста свіжа.- ID: UA-2026-09-06-000749-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304422
НАДВІРНЯНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА- САДОК) "БЕРІЗКА" НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22199060ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
цукор- ID: UA-2026-09-06-000748-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304421
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-06-000747-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304420
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Таблетки для посудомийної машини- ID: UA-2026-09-06-000746-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304419
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФУДСЕРВІС" ФЕОДОСІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35271754ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний, сир твердий- ID: UA-2026-09-06-000745-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304418
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуга з ремонту автомобіля NISSAN X-TRAIL.- ID: UA-2026-09-06-000743-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304417
Військова частина А1317 ЄДРПОУ: 07951833ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Соління; Кабачки консервовані; Квасоля...×-
ДК 021:2015 - 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Соління; Кабачки консервовані; Квасоля консервована у томатному соусі, банка скляна, фасування 0,4-0,55кг; Кукурудза цукрова консервована, вищого сорту, банка металева, фасування 340-430г; Огірки консервовані, першого сорту, маринад без оцту, фасування 3 кг; Томати консервовані з зеленню, ґатунок перший, маринад без оцту, фасування 3 кг)
- ID: UA-2026-09-06-000744-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304416
ВІЛЬХОВЕЦЬКО-ЛАЗІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВІЛЬХОВЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25452476ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фруктовий сік- ID: UA-2026-09-06-000742-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304415
Голубнівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24172941ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел Bizon Кватро 99Квт, сталь 6 мм з автоматикою(або еквівалент) (ДК 021:...×-
Твердопаливний котел Bizon Кватро 99Квт, сталь 6 мм з автоматикою(або еквівалент) (ДК 021:2015: 44620000-2 - Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
- ID: UA-2026-09-06-000741-a
- Дата створення : 06.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30304414
Комунальне некомерційне підприємство "Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Любашівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998822ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 22.09.26 00:00)
-