-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вулична урна для сміття «Стандарт» відкидна- ID: UA-2026-09-01-008920-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255742
Адміністрація Заводського району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410599ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бойлер водонагрівач 50л- ID: UA-2026-09-01-008907-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255741
ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162ДК 021:2015: 42161000-5 Водонагрівальні бойлериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44530000-4 - Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-008908-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255740
Комунальний заклад "Рівненський обласний центр комплексної реабілітації" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26299019ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний рем...×-
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Садова в с. Глибочиця Житомирського району Житомирської області»
- ID: UA-2026-09-01-008892-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255735
Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області ЄДРПОУ: 04348289ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Костюм спортивний жіночий- ID: UA-2026-09-01-008897-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255734
Комунальний заклад "Український східний центр Олімпійської підготовки із зимових видів спорту" ЄДРПОУ: 37366998ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-01-008906-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255733
Зозівський ліцей Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26243817ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посудомийка фронтальна ASBER GE-500 RD DD- ID: UA-2026-09-01-008911-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255732
Середня загальноосвітня школа №86 ЄДРПОУ: 20834434ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання роботи та надання послуги з обстеження димових та вентеляційних каналів дахової...×-
Виконання роботи та надання послуги з обстеження димових та вентеляційних каналів дахової котельні: м. Івано-Франківськ, вул. Дністровська 14
- ID: UA-2026-09-01-008917-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255731
Головне управління Державної казначейської служби України в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 37951998ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця...×-
Послуги з поточного ремонту житлового будинку (об'єкту) за адресою: м. Київ, вулиця Миколи Закревського, 13А, покрівельні роботи ,за кодом ДК 021:2015 (СPV) 45260000-7 (Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
- ID: UA-2026-09-01-008915-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255730
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА" ЄДРПОУ: 39605452ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно 5кг- ID: UA-2026-09-01-008912-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255729
Понінківська селищна рада ЄДРПОУ: 04404935ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-01-008909-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255727
МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228700ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари (віник,швабра)- ID: UA-2026-09-01-008894-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255725
Шабівська сільська рада Білгород-Дністровського району ЄДРПОУ: 04378043ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-01-008904-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255724
Управління освіти, молоді, спорту та національно-патріотичного виховання виконавчого комітету Малинської міської ради ЄДРПОУ: 33071141ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів...×-
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів для установки Трипільська ТЕС за звітний період 2026р.)
- ID: UA-2026-09-01-008900-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255720
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00131334ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджментПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Корпоративна сувенірна продукція за ДК 021:2015 "18530000-3 Подарунки та нагороди&quo...- ID: UA-2026-09-01-008891-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30255719
ДП "ПОЛТАВАСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ" ЄДРПОУ: 04725987ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -