-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
посуд для шкільної їдальні- ID: UA-2026-08-31-000329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233575
ОПОРНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ОРІЄНТИР" ПЕТРО-МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26337731ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Гідравлічна олива, гальмівна рідина- ID: UA-2026-08-31-000313-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233574
Військова частина Т0460 ЄДРПОУ: 26641995ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне пальне, бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-000335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233573
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт д...×-
Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття на вул. Молодіжна (від буд. №3) до вул. Берегова в с. Клубівці Тисменицької міської ради Івано-Франківської області"
- ID: UA-2026-08-31-000332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233572
Тисменицька міська рада ЄДРПОУ: 04356165ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутн...×-
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання Послуги з технічного обслуговування бригадного автомобіля МОКАВТО ВА 1026, держ.№ВС6447РХ ЗхБРЦ БудРем
- ID: UA-2026-08-31-000339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233571
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 14:00)
-
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Регулятори промислові- ID: UA-2026-08-31-000327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233570
Вінницька філія ТОВ "Газорозподільні мережі України" ЄДРПОУ: 45165321ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015:55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації кави-пе...×-
Код ДК 021:2015:55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації кави-перерви під час проведення молодіжного регіонального форуму)
- ID: UA-2026-08-31-000328-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233569
Департамент молодіжної політики та спорту, розвитку територій і роботи з внутрішньо переміщеними особами Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40236209ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги аніматорів для проведення заходу з нагоди "35-ї річниці Дня Незалежності Укра...- ID: UA-2026-08-31-000330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233566
ДК 021:2015: 92330000-3 Послуги відпочивально-розважальних комплексівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Светильник LED PANEL RIGHT HAUSEN круг SIMPLE 9W 4000K IP20- ID: UA-2026-08-31-000282-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233565
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23313902ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:39290000-1 Фурнітура різна (вінок траурний)- ID: UA-2026-08-31-000320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233564
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04055191ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Запасні частини до транспортних засобів та супутні товари- ID: UA-2026-08-31-000310-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233560
Військова частина А4123 ЄДРПОУ: 26632654ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб пшенично-житній 0,7 кг нарізний- ID: UA-2026-08-31-000322-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233559
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оренда приміщення- ID: UA-2026-08-31-000323-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233558
Комунальний заклад "Публічна бібліотека Оратівської селищної ради" ЄДРПОУ: 43043592ДК 021:2015: 65000000-3 Комунальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А4 April PPLite 500 аркушів Клас В 80 г/м2, П...×-
Офісне устаткування та приладдя різне (Папір А4 April PPLite 500 аркушів Клас В 80 г/м2, Папір газетний А4, 500 аркушів, щільність 45 г/м2)
- ID: UA-2026-08-31-000319-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233557
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01995108ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розпломбування вузла обліку або його частини з рівнем напруги 0,22 КВ, позачергова технічн...×-
Розпломбування вузла обліку або його частини з рівнем напруги 0,22 КВ, позачергова технічна перевірка правильності роботи засобу обліку
- ID: UA-2026-08-31-000317-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30233556
Відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради ЄДРПОУ: 42120272ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -