-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піна HERKUL ручна STD 850гр; Клей для пр. та арм. ППС ВСХ-38 25кг Ансерглоб- ID: UA-2026-09-04-005471-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294227
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Постачання програмного продукту ESET NOD32 Antivirus 1Y Ren_6 шт.- ID: UA-2026-09-04-005470-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294226
ДК 021:2015: 48761000-0 Пакети антивірусного програмного забезпеченняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Генератор бензиновий 5кВт (дхудш) дод. джерело живлення- ID: UA-2026-09-04-005462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294224
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сир твердий,сир кисломолочний- ID: UA-2026-09-04-005466-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294223
ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Бланки подяки" (ДК021:2015:22820000-4 - Бланки)- ID: UA-2026-09-04-005456-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294221
СУМСЬКА ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ЄДРПОУ: 03527891ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пальне для автотранспортних засобів (бензин А-95 ЄВРО, дизельне пальне ЄВРО)- ID: UA-2026-09-04-005459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294220
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43934830ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 39220000-0- Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для...×-
ДК 021:2015: 39220000-0- Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-04-005458-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294218
Комунальний заклад "Рівненський обласний центр комплексної реабілітації" Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26299019ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-04-005445-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294217
Боремельська сільська рада ЄДРПОУ: 04386580ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміогр...×-
Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33140000-3 - Медичні матеріали (Електроміографічні електроди – ДК 021:2015 – 33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування, код НК 024:2023 - 11441 Разовий електроміографічний голчастий електрод, код НК 031:2024 - N010101 ЕЛЕКТРОМІОГРАФІЧНІ ЕЛЕКТРОДИ)
- ID: UA-2026-09-04-005447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294214
Державне некомерційне підприємство «Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України» ЄДРПОУ: 01994089ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
шланг, подовжувач підкачки- ID: UA-2026-09-04-005454-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294213
СМІЛЯНСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 36778980ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна- ID: UA-2026-09-04-005441-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294212
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Талони "Бензин А95ЕО"- ID: UA-2026-09-04-005448-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294206
КЗ Вільховецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 25879660ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизпаливо- ID: UA-2026-09-04-005439-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294203
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)Ніжинської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 26135105ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2026-09-04-005436-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294202
ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Іграшки- ID: UA-2026-09-04-005437-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30294201
Заклад дошкільної освіти № 37 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061893ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАктивна -