-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 - Кріпильні деталі (Кріпильна фурнітура)- ID: UA-2026-09-04-011758-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300427
Комунальний заклад "Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування" Чернігівської обласної ради ЄДРПОУ: 02548895ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обов'язкові лабораторні дослідження (аналіз крові, аналіз сечі, глюкоза, скринінг на...×-
Обов'язкові лабораторні дослідження (аналіз крові, аналіз сечі, глюкоза, скринінг на сифіліс, дослідження на гельмінтози).
- ID: UA-2026-09-04-011748-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300425
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СІМ'Ї ТА МОЛОДІ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22202968ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробів (Сухарі ранірувальні)- ID: UA-2026-09-04-011744-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300421
СЛАВУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23563740ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 79820000-8 – Послуги, пов’язані з друком (Послуги зі створення в електронном...×-
ДК 021:2015 – 79820000-8 – Послуги, пов’язані з друком (Послуги зі створення в електронному форматі оригінал-макетів та сертифікату Всеукраїнського культурно-мистецького проєкту "Нескорене прикордоння")
- ID: UA-2026-09-04-011743-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300420
Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Шосткинської міської ради Сумської області ЄДРПОУ: 22983575ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-09-04-011745-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300419
КЗ Хмельницький обласний краєзнавчий музей ЄДРПОУ: 02224063ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля - продукти харчування для виготовл...×-
ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля - продукти харчування для виготовлення отрути)
- ID: UA-2026-09-04-011736-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300417
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 38458316ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно гашене 4 кг паста- ID: UA-2026-09-04-011737-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300416
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колба механічного очищення та картридж шнурковий- ID: UA-2026-09-04-011742-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300415
Комунальна установа "Центр з обслуговування закладів освіти" Сокальської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41829167ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Емаль алкідна DekArt ПФ-115 біла 2,8кг- ID: UA-2026-09-04-011734-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300411
Державна установа Київський слідчий ізолятор ЄДРПОУ: 08563694ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпе...×-
Реконструкція мереж електропостачання зі встановленням сонячної електростанції для забезпечення безперервної та гарантованої роботи водопровідної насосної станції Одеська область, Одеський район с. Великодолинське, вул. Паркова
- ID: UA-2026-09-04-011713-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300409
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕЛИКОДОЛИНСЬКЕ" ЄДРПОУ: 37645142ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Миючі, дезинфікуючі засоби та санітарно-гігієнічні засоби- ID: UA-2026-09-04-011718-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300408
Миролюбненська сільська рада ЄДРПОУ: 04405366ДК 021:2015: 39831000-6 Засоби для прання і миттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-04-011721-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300402
ВЕЛИКОГАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04394875ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Платформа для люстри.Термокільце. Підвіс до гіпсокартону- ID: UA-2026-09-04-011739-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300400
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного системи водопостачання в ЗДО "Пролісок" Савранської селищної...×-
Послуги з поточного системи водопостачання в ЗДО "Пролісок" Савранської селищної ради за адресою: с.Гетманівка, вул.Червона, 13 Подільського району Одеської області
- ID: UA-2026-09-04-011731-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300399
ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ліцензійне надання доступу до сервісу Checkbox для користування Онлайн касою- ID: UA-2026-09-04-011716-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300397
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" ЄДРПОУ: 03348471ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиЗавершена -