-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення- ID: UA-2026-09-04-013947-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302616
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Архітектурні, інженерні та планувальні послуги- ID: UA-2026-09-04-013948-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302615
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" М. ТОРЕЦЬКА ЄДРПОУ: 37522155ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування опалювальних систем, димоходів, димарів та штучно-витяжної вентиля...×-
Технічне обслуговування опалювальних систем, димоходів, димарів та штучно-витяжної вентиляції із видачею актів протилежного стану на їх подальшу експлуатацією
- ID: UA-2026-09-04-013943-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302612
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях...×-
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях корпусу А та приміщенні каси корпус Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 - 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
- ID: UA-2026-09-04-013942-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302611
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 02226286ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морква- ID: UA-2026-09-04-013939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302610
Кропивницький психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190320ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі та фрукти- ID: UA-2026-09-04-013941-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302609
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійний світлодіодний світильник Євросвітло SFT-LED-60-01 акумуляторний- ID: UA-2026-09-04-013940-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302608
Ліцей № 24 міста Житомира ЄДРПОУ: 22059146ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кілька в томатному соусі "Даринка" 0,240кг. Сардина в маслі 0,240 кг. "Дари...×-
Кілька в томатному соусі "Даринка" 0,240кг. Сардина в маслі 0,240 кг. "Даринка", код ДК 021:2015: 15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви.
- ID: UA-2026-09-04-013937-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302606
Вознесенський професійний ліцей ЄДРПОУ: 05537259ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби медичного призначення різні (ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-013936-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302604
Середня загальноосвітня школа №32 ЄДРПОУ: 20834306ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки- ID: UA-2026-09-04-013934-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302603
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОДОКАНАЛ" ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24413020ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари (чашка) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту &quo...×-
Канцтовари (чашка) для відзначення заходу Відкритого благодійного ярмарку та концерту "Мій Ангел має крила ЗСУ"
- ID: UA-2026-09-04-013933-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302602
ДК 021:2015: 39221121-1 ЧашкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт комп'ютерного обладнання- ID: UA-2026-09-04-013931-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302601
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 50320000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування персональних комп’ютерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 –...×-
Поточний ремонт вул. Валерія Лобановського в м. Черкаси (ДК 021:2015 (CPV) 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-09-04-013932-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302600
ДЕПАРТАМЕНТ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЕКОЛОГІЇ ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45017103ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко пастеризоване- ID: UA-2026-09-04-013929-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302599
ДОВЖАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ МУРАФСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26228692ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Лопатка свинна без кістки, охолоджена...×-
Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143, Лопатка свинна без кістки, охолоджена, ДСТУ 4590
- ID: UA-2026-09-04-013930-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302598
Ганнопільська сільська рада ЄДРПОУ: 04404941ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 12:00)
-