-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з навантаження, перевезення та розвантаження лісопродукції- ID: UA-2026-09-01-011564-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258370
ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з підʼєднання до мережі, підключення та налагодження автоматичних воріт- ID: UA-2026-09-01-011562-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258367
Відокремлений структурний підрозділ "Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України" ЄДРПОУ: 43914945ДК 021:2015: 45350000-5 Механо-монтажні роботиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Масло солодковершкове 73%, фасування 180-200г- ID: UA-2026-09-01-011560-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258366
ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (Мило)
- ID: UA-2026-09-01-011558-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258365
ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-01-011559-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258364
ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Класифікатор ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти "Дизельне паливо (Євро 5), та...×-
Класифікатор ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти "Дизельне паливо (Євро 5), талон", «Бензин А-95 (Євро 5), талон»,
- ID: UA-2026-09-01-011557-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258363
ТЯЧІВСЬКЕ МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКЖИТЛОКОМУНГОСП" ЄДРПОУ: 32579835ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка харчова- ID: UA-2026-09-01-011556-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258362
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (побутова хімія)- ID: UA-2026-09-01-011555-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258361
Комунальне Некомерційне Підприємство "Хмельницька центральна районна лікарня" Хмельницького району ЄДРПОУ: 05481104ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Живильні середовища, диски з антибіотиками- ID: UA-2026-09-01-011554-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258360
Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Гжицького ЄДРПОУ: 00492990ДК 021:2015: 24930000-2 ФотохімікатиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лак акриловий, Затверджувач для лаків, Емаль, Фарба 2К- ID: UA-2026-09-01-011553-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258359
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електроди зварювальні- ID: UA-2026-09-01-011549-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258358
Військова частина А2756 ЄДРПОУ: 07644539ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло- ID: UA-2026-09-01-011550-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258356
ГРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О. МЕЛЬНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234296ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір ксероксний (офісний) А4; Скріпки 28мм; Скоби 24/6; Діркопробивач (ДК 021:2015: 30190...×-
Папір ксероксний (офісний) А4; Скріпки 28мм; Скоби 24/6; Діркопробивач (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) (ФОП Станинець В.М. - Договір № 55-26 від 18.08.2026р.)
- ID: UA-2026-09-01-011551-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258355
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ГІДРОМЕТЕОРОЛОГІЇ ЄДРПОУ: 20442705ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор білий кристалічний- ID: UA-2026-09-01-011548-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258354
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Г.Т. Танцюри с. Зятківці Гайсинської міської ради ЄДРПОУ: 26234362ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревообробний верстат, код ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалі...×-
Деревообробний верстат, код ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металів
- ID: UA-2026-09-01-011546-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258353
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний технологічний коледж" ЄДРПОУ: 02544388ДК 021:2015: 42640000-4 Верстати для обробки твердих матеріалів, окрім металівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-