-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Симуляційний пристрій “ПІРО-5М”- ID: UA-2026-09-05-000508-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303420
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стяжка BAUWER STEP по об’єкту: “…”. Коригування- ID: UA-2026-09-05-000506-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303419
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА Т0310 ЄДРПОУ: 33248509ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухофрукти не копчені Томатна паста Горошок свіжоморожений- ID: UA-2026-09-05-000507-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303417
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове- ID: UA-2026-09-05-000503-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303416
Пилипецький ліцей Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439317ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай чорний- ID: UA-2026-09-05-000505-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303415
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лимонний сік, сіль йодована- ID: UA-2026-09-05-000502-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303414
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао порошок- ID: UA-2026-09-05-000501-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303413
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор пісок- ID: UA-2026-09-05-000500-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303412
КЗ-ЗДО "Казка" ЄДРПОУ: 43728252ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Телевізор 55" у комплекті з настінним кріпленням- ID: UA-2026-09-05-000499-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303411
Військова частина А3508 ЄДРПОУ: 24980428ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кріплення на щоглу для виносних антен Avenger- ID: UA-2026-09-05-000497-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303410
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб зерновий- ID: UA-2026-09-05-000498-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303409
ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Автосканер «Thinkcar Thinktool Expert 399»- ID: UA-2026-09-05-000495-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303408
Військова частина А3269 ЄДРПОУ: 26621254ДК 021:2015: 38540000-2 Випробувальні та вимірювальні пристрої і апаратиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 11.09.26 16:18)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВП...×-
Виготовлення проєктної документації по об’єкту: «Будівництво спеціального приміщення на ВПС "Мамалига" Чернівецького прикордонного загону» за адресою: Чернівецька область, Дністровський район, с. Кошуляни, вул. Корольова, 8. Коригування.
- ID: UA-2026-09-05-000496-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303407
ЗАХІДНЕ РЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321647ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 18 днів (до 24.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
заправки та приправки- ID: UA-2026-09-05-000494-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303406
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Димова граната П-18 “Актив”- ID: UA-2026-09-05-000493-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303405
Військова частина А3719 ЄДРПОУ: 24973434ДК 021:2015: 24610000-3 Готові вибухові речовиниПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-