-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевезення учасників заходу (під час проведення культурно-мистецького проєкту «...×-
Послуги з перевезення учасників заходу (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
- ID: UA-2026-09-04-012464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301132
Національний музей народної архітектури та побуту України ЄДРПОУ: 03922125ДК 021:2015: 60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'...×-
Послуги з надання права використання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc" з правом використання на відповідний строк
- ID: UA-2026-09-04-012467-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301128
Школа І-ІІІ ступенів № 248 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03871971ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)- ID: UA-2026-09-04-012462-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301125
20 БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3009) ЄДРПОУ: 23313842ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44310000-6 Вироби з дроту (пруток для зварювання)- ID: UA-2026-09-04-012452-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301122
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаської міської ради Черкаської області ЄДРПОУ: 22799966ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба профільна сталева, одиниця виміру тонна- ID: UA-2026-09-04-012426-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301120
Військова частина А4640 ЄДРПОУ: 26632826ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 16:10)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Голки для забору крові: одноразові, стерильні, безпечні, з тримачем, діаметр 0,7 мм (22G),...×-
Голки для забору крові: одноразові, стерильні, безпечні, з тримачем, діаметр 0,7 мм (22G), довжина 38 мм, кольорове кодування, для забору однієї проби
- ID: UA-2026-09-04-012456-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301119
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сухий пайок норма №10, повсякденний набір сухих продуктів, Сухий пайок, норма №15, добовий...×-
Сухий пайок норма №10, повсякденний набір сухих продуктів, Сухий пайок, норма №15, добовий польовий набір продуктів
- ID: UA-2026-09-04-012455-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301118
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Машини для обробки даних- ID: UA-2026-09-04-012450-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301117
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повний функціональний цілодобовий доступ до поточного випуску та архіву видань ПБО, ББ, ОП...×-
Повний функціональний цілодобовий доступ до поточного випуску та архіву видань ПБО, ББ, ОП у електронній формі та іншого функціоналу програмного продукту
- ID: UA-2026-09-04-012448-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301115
Центр надання соціальних послуг Вовчанської міської ради ЄДРПОУ: 21218677ДК 021:2015: 72320000-4 Послуги, пов’язані з базами данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга фахівця з дефектології/поведінкового терапевта в складі міждисциплінарної групи...×-
Послуга фахівця з дефектології/поведінкового терапевта в складі міждисциплінарної групи для надання послуги раннього втручання в проєкті з використання малого гранту для надання соціальних послуг сім'ям з дітьми та дітям та/або послуг раннього втручання
- ID: UA-2026-09-04-012449-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301114
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23252000ДК 021:2015: 80340000-9 Послуги у сфері спеціальної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Туалетний папір- ID: UA-2026-09-04-012446-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301112
ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуд- ID: UA-2026-09-04-012454-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301111
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради ЄДРПОУ: 02143206ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44220000-8 - Столярні вироби (металопластикові вікна, металопластикові д...×-
ДК 021-2015 (CPV) 44220000-8 - Столярні вироби (металопластикові вікна, металопластикові двері)
- ID: UA-2026-09-04-012447-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301110
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбук MSI Thin 15 B13VE- ID: UA-2026-09-04-012431-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301107
Військова частина А4773 ЄДРПОУ: 26637255ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти – Бензин А-95 у талонах; Дизельне паливо у талонах- ID: UA-2026-09-04-012440-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301106
НОВГОРОД-СІВЕРСЬКА МІСЬКА РАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04061978ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-