-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор- ID: UA-2026-09-05-000674-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303585
КЗ "Ковалівський ліцей" Немирівської міської ради ЄДРПОУ: 25495497ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-05-000670-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303582
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цукор 10 кг- ID: UA-2026-09-05-000668-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303579
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-05-000667-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303578
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 03142500-3 ЯйцяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія "Почаївська рудня" 5 л- ID: UA-2026-09-05-000666-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303577
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
БПАК DJI MAVIC 3T (THERMAL) ENTERPRISE- ID: UA-2026-09-05-000665-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303576
Військова частина А4788 ЄДРПОУ: 26637835ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Ноутбук з операційною системою Windows 11 Pro- ID: UA-2026-09-05-000663-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303575
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 30213100-6 Портативні комп’ютериПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молочні продукти різні- ID: UA-2026-09-05-000664-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303574
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Напій соковитий мультифруктовий з м'якоттю "Квітень" 0,2 кг- ID: UA-2026-09-05-000662-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303573
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
горох- ID: UA-2026-09-05-000661-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303572
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "...×-
«ВІДНОВЛЕННЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА ЗА АДРЕСОЮ ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА 107, В ЯКІЙ БУЛА РОЗТАШОВАНА АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №4» код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2026-09-05-000660-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303571
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 21.09.26 17:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-05-000658-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303570
Заклад освіти "Рафалівський Петропавлівський ліцей" ЄДРПОУ: 22567925ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фенотеролу гідробромід та іпратропію бромід 0.5 мг/0.25 мг розчин для інгаляцій по 25 мл ф...×-
Фенотеролу гідробромід та іпратропію бромід 0.5 мг/0.25 мг розчин для інгаляцій по 25 мл флакон
- ID: UA-2026-09-05-000659-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303569
КНП "Київська міська дитяча клінічна лікарня №1" ЄДРПОУ: 04350694ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-05-000657-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303568
МАЛОСТИДИНСЬКА ГІМНАЗІЯ КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24173314ДК 021:2015: 15310000-4 Картопля та картопляні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних з...×-
ДК 021:2015: 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-09-05-000656-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303567
Димерський ліцей №2 Димерської селищної ради ЄДРПОУ: 25301027ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -