-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка малярна 20 м2- ID: UA-2026-09-04-011483-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300157
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ПОЛТАВСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№ 64)" ЄДРПОУ: 08731826ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт існуючої системи централізо...×-
Здійснення технічного нагляду за об’єктом: «Капітальний ремонт існуючої системи централізованого опалення з влаштуванням відокремленого вузла керування, що обладнаний приладом обліку, нежитлових приміщень будівлі Слобідської окружної прокуратури міста Харкова, за адресою: м. Харків, вул. Тепловозна, 8»
- ID: UA-2026-09-04-011478-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300156
Харківська обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02910108ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини- ID: UA-2026-09-04-011477-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300153
ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проф піна-клей монтажна Soma Fix (за кодом ДК 021-2015(CPV) : 24910000-6 - Клеї)- ID: UA-2026-09-04-011470-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300148
КП "КОНОТОПСЬКІ ЛАЗНІ" ЄДРПОУ: 32017502ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фанера ОСБ 8мм- ID: UA-2026-09-04-011468-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300146
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "ТЕРЕМОК" МІСТА БЕРЕЗНЕ БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22569120ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту твердопаливної котельні з встановленням двох твердопаливних ко...×-
Послуги з поточного ремонту твердопаливної котельні з встановленням двох твердопаливних котлів та димоходу (код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення )
- ID: UA-2026-09-04-011466-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300145
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1495 ЄДРПОУ: 14321914ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 16:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ- ID: UA-2026-09-04-011455-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300143
Дніпровський державний університет внутрішніх справ ЄДРПОУ: 08571446ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з виготовлення кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний...×-
Виконання робіт з виготовлення кошторисної документації по об'єкту: "Капітальний ремонт благоустрою території по вул.О.Рошкевич,9 в с.Миклашів Львівського району Львівської області"
- ID: UA-2026-09-04-011459-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300137
ПІДБЕРІЗЦІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 22372802ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
СВІЧКИ ЗАПАЛЮВАННЯ- ID: UA-2026-09-04-011461-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300136
Коропецька селищна рада ЄДРПОУ: 04396242ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж кондиціонера (встановлення систем кондиціонування повітря в окремих приміщеннях)- ID: UA-2026-09-04-011473-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300135
Управління фінансів Кагарлицької міської ради ЄДРПОУ: 44145634ДК 021:2015: 45331221-1 Встановлення систем кондиціонування повітря в окремих приміщенняхАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення наборів листівок "Чернівці"- ID: UA-2026-09-04-011456-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300134
Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 44315053ДК 021:2015: 22320000-9 Вітальні листівкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарея до ДБЖ CSB 12В 9Ач (HRL1234WF2FR)- ID: UA-2026-09-04-011464-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300133
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр» ЄДРПОУ: 01998147ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розчинник 0,8л.- ID: UA-2026-09-04-011451-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300132
ЧЕРНЯХІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04344156ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Генераторна установка- ID: UA-2026-09-04-011433-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300131
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕНС БАНК" ЄДРПОУ: 23494714ДК 021:2015: 31121000-0 Генераторні установкиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 17:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками- ID: UA-2026-09-04-011457-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300130
Козинська селищна рада ЄДРПОУ: 04362697ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-