-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Податок на землю за вересень 2026- ID: UA-2026-09-01-005173-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251993
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір офісний А4 "MM Flow Office" 80г/м2 В (500арк)- ID: UA-2026-09-01-005170-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251991
ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№...×-
Послуги із страхування орендованих приміщень загальною площею 201,9 кв.м (кімнати №№ 715, 717, 718, 719, 720, 722, частина коридору), м. Житомир, вул. Університетська (Пушкінська), 38
- ID: UA-2026-09-01-005162-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251989
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ТА ВИПРОБУВАНЬ КОСМІЧНИХ ЗАСОБІВ ЄДРПОУ: 24507442ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Брикети паливні RUF, деревина хвойних та листяних порід, група 1, ДСТУ 8358- ID: UA-2026-09-01-005166-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251987
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3018 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 39806952ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту автотранспортного засобу VOLKSWAGEN TRANSPORTER BH9204TH (50110000-9)- ID: UA-2026-09-01-005172-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251986
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області ЄДРПОУ: 20987385ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромере...×-
Технічне обслуговування та утримання в належному стані внутрішніх та зовнішніх електромереж
- ID: UA-2026-09-01-005169-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251984
Відділ освіти Кролевецької міської ради ЄДРПОУ: 41761455ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бактеріологічні та санітарно-хімічні дослідження харчових продуктів- ID: UA-2026-09-01-005167-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251983
ПОБУЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ГОЛОВАНІВСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33351162ДК 021:2015: 85142300-9 Санітарно-гігієнічні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини (за кодом ДК 021:2015 – 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспор...×-
Запасні частини (за кодом ДК 021:2015 – 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-09-01-005161-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251982
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСПЕЦБУД" ЄДРПОУ: 32168454ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4- ID: UA-2026-09-01-005160-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251981
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БЕРЕЗНІВСЬКА МУЗИЧНА ШКОЛА" БЕРЕЗНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36462912ДК 021:2015: 30197630-1 Папір для друкуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з теплових випробувань на рівномірність прогрівання опалювальних приладів зі склад...×-
послуги з теплових випробувань на рівномірність прогрівання опалювальних приладів зі складанням технічного звіту по об’єкту: КЗ «ПК «Творчий» КМР, за адресою м. Кривий Ріг, вул. Басараб Ольги, буд. №77
- ID: UA-2026-09-01-005159-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251980
ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги інтернет-провайдерів за користування Інтернетом- ID: UA-2026-09-01-005155-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251979
Тюшківська гімназія Пилипецької сільської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 25439412ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби (Calcium gluconate, Gentamicin, Neostigmine, Amitriptyline, Amlodipine, L...×-
Лікарські засоби (Calcium gluconate, Gentamicin, Neostigmine, Amitriptyline, Amlodipine, Lamotrigine, Carbamazepine, Loratadine) згідно ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
- ID: UA-2026-09-01-005153-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251978
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна лікарня № 6» Дніпровської міської ради ЄДРПОУ: 01984441ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Керамічні вироби- ID: UA-2026-09-01-005156-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251975
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ХУСТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44048895ДК 021:2015: 44111300-4 Керамічні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 1/2 Giacomini Нижн кут- ID: UA-2026-09-01-005158-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251974
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 15110000-2 М’ясо (Блок із свинини)- ID: UA-2026-09-01-005149-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251972
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС» ЄДРПОУ: 14310862ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 07:45)
-