-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Транспортні послуги власним автотранспортним та/або спецтехнікою (вивіз сміття самоскидом)- ID: UA-2026-09-03-005669-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279106
Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з футболу "ПОЛІССЯ" Житомирської міської ради ЄДРПОУ: 41094687ДК 021:2015: 90512000-9 Послуги з перевезення сміттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
лікарські засоби- ID: UA-2026-09-03-005667-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279105
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З ГАНДБОЛУ "КАРПАТИ" ЄДРПОУ: 22111026ДК 021:2015: 33693000-4 Інші лікарські засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Проведення технічного обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-005637-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279102
Військова частина А2734 ЄДРПОУ: 08363699ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Домкрат пневматичний професійний коротка ручка JP-2PRO-SH 2,8т AIRKRAFT, Домкрат пневмати...×-
Домкрат пневматичний професійний коротка ручка JP-2PRO-SH 2,8т AIRKRAFT, Домкрат пневматичний професійний коротка ручка JP-3PRO-SH 4,2т AIRKRAFT, Домкрат підкатний професійний 3т низькопрофільний з подвійною помпою 85-500 мм LAUNCH LH-330, Комплект підставок під машину 6т 2шт. (SF6141B) G.I.KRAFT JS3T2PCS
- ID: UA-2026-09-03-005660-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279100
Військова частина А1414 ЄДРПОУ: 08152347ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічне обслуговування вогнегасників- ID: UA-2026-09-03-005670-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279097
ДК 021:2015: 50600000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисних і оборонних ресурсівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
засіб дезинфікуючий "АХД 2000" 1000мл- ID: UA-2026-09-03-005671-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279096
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧУДНІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01991961ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної з...×-
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
- ID: UA-2026-09-03-005654-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279094
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-03-005647-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279089
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізолента кольорова- ID: UA-2026-09-03-005658-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279088
Відділ культури, молоді і спорту Сквирської міської ради ЄДРПОУ: 44018352ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-09-03-005655-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279087
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 02006343ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції та приправи в асортименті (згідно ДК 021:2015 15870000-7 - Заправки та приправи)- ID: UA-2026-09-03-005630-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279085
ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка катриджа Canon 069- ID: UA-2026-09-03-005645-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279082
Державне спеціалізоване підприємство "Екоцентр" ЄДРПОУ: 40248151ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
18140000-2 — Аксесуари до робочого одягу (рукавиці)- ID: UA-2026-09-03-005626-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279079
ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підключення джерела безперебійного живлення (гібридний інвертор, акумуляторна ба...×-
Послуги з підключення джерела безперебійного живлення (гібридний інвертор, акумуляторна батарея)
- ID: UA-2026-09-03-005651-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279078
Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Полтавській області (філія ДПС) ЄДРПОУ: 44057192ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Холодильники- ID: UA-2026-09-03-005639-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30279077
Гуманітарний ліцей Ямпільської міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 26244797ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -