-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Придбання Бензину марки А-95 - 3000 л та Дизельного палива - 3000 л, згідно ДК 021:2015 «Є...×-
Придбання Бензину марки А-95 - 3000 л та Дизельного палива - 3000 л, згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 - Нафта і дистиляти (09132000-3 – Бензин, 09134200-9 – Дизельне пальне)
- ID: UA-2026-09-02-001394-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260289
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ" ЄДРПОУ: 23832341ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі (Комплектуючі до воріт; кріплення москітної сітки; комплектуючі до жалюзі...×-
Кріпильні деталі (Комплектуючі до воріт; кріплення москітної сітки; комплектуючі до жалюзів рулонних)
- ID: UA-2026-09-02-001395-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260288
Комунальне некомерційне підприємство "Гадяцька міська центральна лікарня" Гадяцької міської ради ЄДРПОУ: 01999218ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівельні матеріали- ID: UA-2026-09-02-001295-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260286
Військова частина А2860 ЄДРПОУ: 08363908ДК 021:2015: 44111000-1 Будівельні матеріалиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грамоти ДК:18530000-3 Подарунки та нагороди- ID: UA-2026-09-02-001396-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260284
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради ЄДРПОУ: 04060849ДК 021:2015: 18530000-3 Подарунки та нагородиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутова шліфмашина, коробка, WEV 11-125- ID: UA-2026-09-02-001380-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260283
СТАВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417547ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне (папір)- ID: UA-2026-09-02-001385-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260282
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чугуївської міської ради ЄДРПОУ: 25616274ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рушник дитячий- ID: UA-2026-09-02-001390-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260280
Відділ освіти,культури,молоді та спорту Закупненської селищної ради ЄДРПОУ: 43978422ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання провіду СИП-4т 2х16 за кодом за ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі...×-
Придбання провіду СИП-4т 2х16 за кодом за ДК 021:2015 31320000-5 Електророзподільні кабелі,Гак універсальний КБУ-16 за кодом за ДК 021:2015 44530000-4 Кріпильні деталі,Стрічка бандажна н/ж SS201 2B 0,7х19мм К,ЗПАм-затискач проколюючий( 16-95/1,5-10),ЗА-2.1(2)-затискач анкерний 2х(16-25) пластинчатий за кодом за ДК 021:2015 31220000-4 Елементи електричних схем
- ID: UA-2026-09-02-001384-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260279
Обухівська селищна рада ЄДРПОУ: 04338339ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслугов...×-
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобільного транспорту (Технічне обслуговування службового автомобіля Opel Vectrа державний номер АЕ7555 НР)
- ID: UA-2026-09-02-001387-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260278
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 09:36)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пакети для сміття 60л 15шт- ID: UA-2026-09-02-001419-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260277
ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Курятина- ID: UA-2026-09-02-001379-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260275
КАЛЬНИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. Я. ІВАШКЕВИЧА ДАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26235083ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 09:43)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК021:2015:44810000-1 Фарби- ID: UA-2026-09-02-001392-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260274
Рогатинська міська рада ЄДРПОУ: 04054323ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (теплові установк...×-
ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпеки (теплові установки та мережі, газопостачання, електробезпека).
- ID: UA-2026-09-02-001383-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260273
ЛЮБИМІВСЬКА ГІМНАЗІЯ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ ЛЮБИМІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26462241ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Радіостанція Motorola Mototrbo R7 UHF FKP Capable WIFI BT GNSS (PRA502HEG) + AES 256- ID: UA-2026-09-02-001370-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260269
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД" ЄДРПОУ: 03359182ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кава згідно коду ДК 021:2015:15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-001377-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30260268
Державне спеціалізоване підприємство "Центральне підприємство з поводженням з радіоактивними відходами" ЄДРПОУ: 37197102ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -