-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 15320000-7 - Фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-009956-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298643
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнання- ID: UA-2026-09-04-009950-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298641
Комунальне підприємство "Покуття-Комунальник" ЄДРПОУ: 35602573ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Електричні побутові прилади» (Бойлер).- ID: UA-2026-09-04-009939-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298638
Державний навчальний заклад «Новояворівське вище професійне училище» ЄДРПОУ: 05536969ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастильні засоби- ID: UA-2026-09-04-009941-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298637
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА ЗАКУПІВЕЛЬ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 23311317ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа вівсяна,перлова, пшоно- ID: UA-2026-09-04-009945-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298636
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО "МАНЬКІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02005421ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сало- ID: UA-2026-09-04-009948-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298635
Обознівський психоневрологічний інтернат ЄДРПОУ: 03190366ДК 021:2015: 15410000-5 Сирі олії та тваринні і рослинні жириАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари (Товари для прибирання та господарського використання)- ID: UA-2026-09-04-009934-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298634
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ" ЄДРПОУ: 03354431ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт теплових мереж по Східному експлуатаційному району АТ «КТЦ»- ID: UA-2026-09-04-009944-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298631
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ" ЄДРПОУ: 00130850ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Піпар туалетний- ID: UA-2026-09-04-009940-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298630
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтри- ID: UA-2026-09-04-009933-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298627
Комунальне підприємство Тростянецької міської ради "Чисте Місто" ЄДРПОУ: 39292239ДК 021:2015: 42913000-9 Оливні, бензинові та повітрозабірні фільтриАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
доступ до мережі інтернет- ID: UA-2026-09-04-009935-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298625
Комунальна організація (установа, заклад) "Центр Технічної Творчості "Юність" м.Києва ЄДРПОУ: 24925180ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх мереж водовідведення багатоповерхового будинку- ID: UA-2026-09-04-009938-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298624
ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА СТ.УСАТОВО НЕРУБАЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30728159ДК 021:2015: 45232420-2 Каналізаційні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості- ID: UA-2026-09-04-009932-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298623
Комунальна установа "Центр надання соціальних послуг Камінь-Каширської міської ради" ЄДРПОУ: 44133519ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тачка 2-х колісна посилена (34911000-6); Колесо поліуретанове цільнолите; код ДК 021:2015:...×-
Тачка 2-х колісна посилена (34911000-6); Колесо поліуретанове цільнолите; код ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини
- ID: UA-2026-09-04-009908-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298621
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧОРНОМОРСЬКА ЛІКАРНЯ" ЧОРНОМОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01982212ДК 021:2015: 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднаня земельної...×-
Розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднаня земельної ділянки, яка перебуває в постійному користуванні комунального закладу "Парк культури та відпочинку".
- ID: UA-2026-09-04-009904-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30298620
Комунальний заклад "Парк культури та відпочинку" ЄДРПОУ: 38710039ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиЗавершена -