-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу та налагодження системи охоронно-тривожної сигналізації за кодом ДК 021:...×-
Послуги з монтажу та налагодження системи охоронно-тривожної сигналізації за кодом ДК 021:2015 45310000-3 "Електромонтажні роботи"
- ID: UA-2026-09-01-004881-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251723
ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської сели...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-09-01-004895-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251722
ЧОРНОПОТОКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 23805396ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 13:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обробка даних та формування кваліфікованого сертифікату відкритого ключа- ID: UA-2026-09-01-004872-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251721
КП Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник ЄДРПОУ: 02224070ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
масло селянське солодковершкове- ID: UA-2026-09-01-004902-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251720
ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30545778ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-004862-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251717
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Забезпечення продуктами харчування (Рибна консерва в томаті (кілька в томаті) 240 гр) за к...×-
Забезпечення продуктами харчування (Рибна консерва в томаті (кілька в томаті) 240 гр) за кодом за ДК 021:2015 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви
- ID: UA-2026-09-01-004882-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251716
Обухівська селищна рада ЄДРПОУ: 04338339ДК 021:2015: 15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-09-01-004874-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251715
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 - Фарби (емаль алкідна).- ID: UA-2026-09-01-004880-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251713
Відділ освіти Пустомитівської міської ради ЄДРПОУ: 44069391ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісне обслуговування питних фонтанчиків з фільтром очистки та знезараження питної води- ID: UA-2026-09-01-004878-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251712
Школа І-ІІІ ступенів № 276 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 01487866ДК 021:2015: 65120000-0 Експлуатація водоочищувальних станційАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Робочі рукавиці- ID: UA-2026-09-01-004864-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251708
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 18141000-9 Робочі рукавиціАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Портландцемент, кутник алюмінієвий, склосітка армувальна, маяк штукатурний алюмінієвий- ID: UA-2026-09-01-004867-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251707
САНАТОРІЙ "МОРШИН-ПРИКОРДОННИК" ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1565) ЄДРПОУ: 23311659ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 04.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шини- ID: UA-2026-09-01-004865-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251706
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ» ЄДРПОУ: 01125809ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Стілець польовий розкладний- ID: UA-2026-09-01-004837-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251705
Військова частина А5100 ЄДРПОУ: 26642776ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі створення інфографіки та анімованих заставок до відео усноісторичного блоку в р...×-
Послуги зі створення інфографіки та анімованих заставок до відео усноісторичного блоку в рамках реалізації проєкту "ЛНАМ:розархівація"
- ID: UA-2026-09-01-004870-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251703
Львівська національна академія мистецтв ЄДРПОУ: 02071027ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАктивна -
-
-
Торги за правилами організатора
-
КЕП
Генератори бензинові, дизельні- ID: UA-2026-09-01-004863-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30251702
Ukraine's defense-industrial complex ЄДРПОУ: 99999999ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 05.09.26 00:00)
-