-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Барабан до зернодробарки в зборі;Молотки для дробарки- ID: UA-2026-09-01-000152-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247085
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 16630000-0 Обладнання для приготування кормів для тваринЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-09-01-000151-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247084
Архівний відділ Первомайської районної державної адміністрації ЄДРПОУ: 34993670ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріал ПВХ GFC Frontlit matt 18*13, 440g/m2, 3,20*50m- ID: UA-2026-09-01-000150-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247081
КП по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 03335445ДК 021:2015: 19210000-1 Натуральні тканиниАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пломбування, розпломбування вузла обліку- ID: UA-2026-09-01-000148-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247080
ДК 021:2015: 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інформаційна табличка з надписом "МИ ВАС НЕ ЗАБУЛИ"- ID: UA-2026-09-01-000146-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247079
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ШИШАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40211116ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин автомобільний «FORWARD» А-95-Євро5-Е10- ID: UA-2026-09-01-000147-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247078
Школа мистецтв селища Дніпровське ЄДРПОУ: 42899827ДК 021:2015: 09132000-3 БензинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сир кисломолочний 9%- ID: UA-2026-09-01-000145-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247077
Святошинський ПНІ ЄДРПОУ: 03188777ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправка картриджа- ID: UA-2026-09-01-000144-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247076
Фінансовий відділ Станіславчицької сільської ради ЄДРПОУ: 43971804ДК 021:2015: 50300000-8 Ремонт, технічне обслуговування персональних комп’ютерів, офісного, телекомунікаційного та аудіовізуального обладнання, а також супутні послугиАктивна -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Запасні частини до автомобільної техніки- ID: UA-2026-09-01-000139-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247075
Військова частина Т0910 ЄДРПОУ: 26632223ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
кава- ID: UA-2026-09-01-000141-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247074
Управління економіки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 39816211ДК 021:2015: 15861000-1 КаваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл- ID: UA-2026-09-01-000142-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247073
Дирекція з експлуатації та обслуговування ЄДРПОУ: 38946404ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль- ID: UA-2026-09-01-000140-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247072
Комунальний заклад "Мартинівський ліцей" Жмеринської міської територіальної громади ЄДРПОУ: 26242539ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання робіт з модернізації (автоматизації технологічних процесів) на підвищувальній во...×-
Виконання робіт з модернізації (автоматизації технологічних процесів) на підвищувальній водопровідній насосній станції КП ПОР "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" за адресою: м. Полтава, вул. Ю. Кондратюка, 17 з подальшою інтеграцією в систему SCADA
- ID: UA-2026-09-01-000138-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247071
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" ЄДРПОУ: 03361661ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-09-01-000137-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247070
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "БАРВІНОК" БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 05392080ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай- ID: UA-2026-09-01-000134-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247069
Управління економіки Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 39816211ДК 021:2015: 15863000-5 ЧайАктивна -