-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект вихрострумового дефектоскопа- ID: UA-2026-09-02-009724-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268502
ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 18.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування кухонного та теплового обладнання...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування кухонного та теплового обладнання (сушильної машини)
- ID: UA-2026-09-02-009729-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268501
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ СВЯТОГО ПАНТЕЛЕЙМОНА" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01981498ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-02-009711-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268500
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 44377770ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фрукти, овочі 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-02-009732-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268499
ДК 021:2015: 15300000-1 Фрукти, овочі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сири тверді, кісломолочні- ID: UA-2026-09-02-009731-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268498
Маломидський ліцей Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 24171657ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Банер литий 1100х700 мм з проклейкою і люверсами- ID: UA-2026-09-02-009728-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268497
Виконавчий комітет Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області ЄДРПОУ: 42143829ДК 021:2015: 22460000-2 Рекламні матеріали, каталоги товарів та посібникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця курячі- ID: UA-2026-09-02-009721-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268496
Хмельницький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03190490ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кошик з квітами- ID: UA-2026-09-02-009733-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268495
СОЛОНИЦІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04398821ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличногоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний огляд (випробування) пропанового балона об'ємом до 50л, у тому числі фарбув...- ID: UA-2026-09-02-009709-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268493
КП "Бориславтеплоенерго" ЄДРПОУ: 13809128ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коригування проектної документації розділу Релейний захист та автоматика ( вторинні з'...×-
Коригування проектної документації розділу Релейний захист та автоматика ( вторинні з'єднання) по об'єкту "Капітальний ремонт електричної частини об'єкту інв. № 21103
- ID: UA-2026-09-02-009713-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268491
ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання предметів ритуальної належності- ID: UA-2026-09-02-009719-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268490
ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062096ДК 021:2015: 39296000-3 Похоронне приладдяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі,фрукти та горіхи- ID: UA-2026-09-02-009712-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268489
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Борошно пшеничне- ID: UA-2026-09-02-009641-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268488
Військова частина А1479 ЄДРПОУ: 08642979ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з забезпечення доставки Абонентам судових повісток в електронному вигляді- ID: UA-2026-09-02-009722-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268487
ТУ ДСА України в Миколаївській області ЄДРПОУ: 26299835ДК 021:2015: 72720000-3 Послуги у сфері глобальних мережАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перчатки гумові- ID: UA-2026-09-02-009717-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268485
ДК 021:2015: 18420000-9 Аксесуари для одягуАктивна -