-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення робочих зошитів для кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальник...×-
Послуги з виготовлення робочих зошитів для кандидатів в усиновлювачі, опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки вихователі та патронатні вихователі
- ID: UA-2026-09-02-009321-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268100
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ" ЄДРПОУ: 45792094ДК 021:2015: 79810000-5 Друкарські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення з заміною запірної арматури в підвалі Стебницького ліцею...×-
Поточний ремонт системи опалення з заміною запірної арматури в підвалі Стебницького ліцею №7 Дрогобицької міської ради Львівської області
- ID: UA-2026-09-02-009313-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268098
Стебницький ліцей №7 Дрогобицької міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 22410046ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автомобіля КАМАЗ, послуги екскаватора-навантажувача- ID: UA-2026-09-02-009319-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268097
Відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215304ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів. Придбання елементів дитячих майданчиків- ID: UA-2026-09-02-009320-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268096
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКО-СЕРВІС БУРШТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 44327692ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 18.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари для поховання.- ID: UA-2026-09-02-009311-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268095
Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області ЄДРПОУ: 04374134ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яйця- ID: UA-2026-09-02-009304-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268092
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОГРЕБИЩЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2 ПОГРЕБИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 26219760ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля, квасоля, горох Код за ДК 021-2015 ЄЗС – 03210000-6 - Зернові культури та картопл...×-
Картопля, квасоля, горох Код за ДК 021-2015 ЄЗС – 03210000-6 - Зернові культури та картопля Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-009291-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268089
Слобожанська початкова школа Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області ЄДРПОУ: 26508173ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2026-09-02-009307-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268087
Комунальне некомерційне підприємство "Хорольська міська лікарня" Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області ЄДРПОУ: 01999514ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір туалетний- ID: UA-2026-09-02-009309-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268086
ВЕЛИКОКУЧУРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04418162ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Саморiзи- ID: UA-2026-09-02-009270-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268085
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1232 ЄДРПОУ: 08524205ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Послуги з організації харчування"- ID: UA-2026-09-02-009306-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268084
РІВНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №9 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 24169577ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перевірки димових та вентиляційних каналів у приміщенні ЗДО №4 «Зірочка» код нац...×-
Послуги з перевірки димових та вентиляційних каналів у приміщенні ЗДО №4 «Зірочка» код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
- ID: UA-2026-09-02-009301-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268083
ЗДО №4 "ЗІРОЧКА" ЄДРПОУ: 26243131ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор опалювача салону- ID: UA-2026-09-02-009314-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268081
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЗЕЛЬЩИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04383682ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заправки та приправи- ID: UA-2026-09-02-009294-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268079
ВИШНІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "ОСНОВА" ВИШНЕВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26078206ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ізострічка чорна- ID: UA-2026-09-02-009299-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30268078
Комунальне підприємство "Міський водоканал" ЄДРПОУ: 32601205ДК 021:2015: 31650000-7 Ізоляційне приладдяАктивна -