-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт автобуса- ID: UA-2026-09-04-008046-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296764
Управління освіти Долинської міської ради ЄДРПОУ: 43314923ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з догляду за газоном (послуги з догляду та експлуатаційного утримання футбольного...×-
Послуги з догляду за газоном (послуги з догляду та експлуатаційного утримання футбольного поля з натуральним покриттям (піскування та коткування)) стадіону «Колос» за адресою: с. Шкарівка, вул. Лугова, 1-a
- ID: UA-2026-09-04-008040-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296763
Комунальний заклад Білоцерківської міської ради "Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення " Спорт для всіх" ЄДРПОУ: 34845981ДК 021:2015: 77314000-4 Послуги з утримання територійАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та технічне обслуговування холодильної шафи Polair СМ110-S (заміна випарни...×-
Поточний ремонт та технічне обслуговування холодильної шафи Polair СМ110-S (заміна випарника)
- ID: UA-2026-09-04-008057-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296760
Заклад дошкільної освіти № 70 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061516ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фруктові та овочеві соки- ID: UA-2026-09-04-008033-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296759
ВИНОГРАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20566732ДК 021:2015: 15320000-7 Фруктові та овочеві сокиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир «Адигейський»- ID: UA-2026-09-04-008038-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296756
Спеціальна школа в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 21087643ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункційний пристрій EPSON- ID: UA-2026-09-04-008036-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296749
КУ Управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради ЄДРПОУ: 40216423ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги їдалень- ID: UA-2026-09-04-008039-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296748
КЗ "Теплицька ДЮСШ" ЄДРПОУ: 25512600ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Чай каркаде; Чай ( 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція);- ID: UA-2026-09-04-008013-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296747
ВІЛЬШАНИЦЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ЗОЛОТА РИБКА" БІЛОГІРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33487845ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги телефонного зв'язку- ID: UA-2026-09-04-008025-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296746
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБУХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44021721ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Смазка Солідол 0,4кг YUKO картуш- ID: UA-2026-09-04-008026-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296744
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" КИСЕЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 45604074ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво цукрове для ЗДО- ID: UA-2026-09-04-008019-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296741
Комунальний заклад "Хмільницький ліцей №4 Хмільницької міської ради" ЄДРПОУ: 25498099ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4441 сидіння для унітаза- ID: UA-2026-09-04-008031-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296738
ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобіля PEUGEUT RIFTER- ID: UA-2026-09-04-008021-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296735
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛІПЛЯВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04411220ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло вершкове вагове 72,5% жир.- ID: UA-2026-09-04-008022-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296734
НЕМИРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РАДИВИЛІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Дубенського Району РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25318625ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль, крейда кормова- ID: UA-2026-09-04-008016-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296733
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 15710000-8 Готові корми для сільськогосподарських та інших тваринПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-