-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Вимикачі світла- ID: UA-2026-09-04-010798-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299533
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 31214140-2 Вимикачі світлаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плівка поліетиленова жовта 200мкм, 6м/50м- ID: UA-2026-09-04-010854-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299532
ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК - 44810000-1 - Фарби- ID: UA-2026-09-04-010852-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299529
Ананьївська міська рада ЄДРПОУ: 04056807ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Пас роторної косарки за кодом ДК 021:2015:44510000-8 Знаряддя- ID: UA-2026-09-04-010848-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299528
Військова частина А4927 ЄДРПОУ: 26638770ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розетки- ID: UA-2026-09-04-010843-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299527
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Капуста білоголова свіжа, пізн...×-
Буряк столовий першого товарного сорту, 5-10 см, ДСТУ 7033; Капуста білоголова свіжа, пізньостигла, першого товарного сорту, ДСТУ 7037; Морква свіжа, першого товарного сорту, ДСТУ 7035; Цибуля ріпчаста свіжа, вищого товарного сорту, від 5 см, ДСТУ 3234; Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247
- ID: UA-2026-09-04-010840-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299524
Комунальне некомерційне підприємство «Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 25» Харківської міської ради ЄДРПОУ: 22689195ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту вогнегасників.- ID: UA-2026-09-04-010846-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299523
ПОЧАТКОВА ШКОЛА "ДИВОСВІТ" ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25558358ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44520000-1 Замки, ключі та петлі (замок навісний)- ID: UA-2026-09-04-010836-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299521
БЕРЕЗНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412366ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія- ID: UA-2026-09-04-010835-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299519
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА «ЛАДИЖИНСЬКА ВИПРАВНА КОЛОНІЯ (№39)» ЄДРПОУ: 08562565ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів- ID: UA-2026-09-04-010828-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299515
Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області ЄДРПОУ: 20490012ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Програматор USB-RS- ID: UA-2026-09-04-010823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299512
НУ "Львівська політехніка" ЄДРПОУ: 02071010ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Професійна газова плита для ТЗДОЯС №26- ID: UA-2026-09-04-010831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299511
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26198169ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототра...×-
Автомобіль рукавний, повнопривідний (код ДК 021: 2015 - 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
- ID: UA-2026-09-04-010813-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299508
ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вулиці вул. Овсяниківська с. Щасливе- ID: UA-2026-09-04-010819-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299506
ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розміщення інформаційних матеріалів- ID: UA-2026-09-04-010825-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30299505
ПОНОРНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04412567ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -