-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зтехнічної інвентаризації на обєкт нерухомого майна вбиральня цегляна що розташов...×-
Послуги зтехнічної інвентаризації на обєкт нерухомого майна вбиральня цегляна що розташований за адресою : Житомирська область, Бердичівський район с. Мирославка вулиця Шевченка , 55
- ID: UA-2026-09-04-003840-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292589
Швайківська сільська рада ЄДРПОУ: 04345658ДК 021:2015: 79991000-7 Послуги з інвентаризаціїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці DRIVER Шкіра- ID: UA-2026-09-04-003834-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292584
КП "Бориславтеплоенерго" ЄДРПОУ: 13809128ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна 15W40 на шкільний автобус ХАЗ 3250 код ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засо...×-
Олива моторна 15W40 на шкільний автобус ХАЗ 3250 код ДК 021:2015:09210000-4 Мастильні засоби
- ID: UA-2026-09-04-003831-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292583
ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВЕЛИКОБЕРЕЗНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ УЖГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26326242ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомоб...×-
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Тяга рульова поздовжня ISUZU, Богдан; Шкворень у компл. ISUZU, Богдан, Ataman STD (30,0мм) 2 латуні підшипники; Амортизатор ISUZU, Богдан Е1, Е2, ЕЗ передній з АБС; Ресора передня ISUZU, Богдан 7 листів (ЯРЗ); Ресора задня ISUZU, Богдан 6 листів (ЯРЗ); Відбійник ресори передньої ISUZU, Богдан, Ataman (низький); Відбійник ресори задньої ISUZU, Foton (подушка підресорника); Колодка гальмівна ISUZU NPR75, ATAMAN E3,E4,E5 з пластинами та установчим комплектом; Колодка гальмівна БОГДАН,ISUZU у зборі (к-кт 2 штуки на один барабан, накладна Р0=11мм); Болт ресорний ISUZU, Богдан, Ataman з гайкою М16х1,5х125; Втулка ресори ISUZU, Богдан 16 половинки 16х40x41/зад)
- ID: UA-2026-09-04-003815-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292581
Військова частина 1560 ЄДРПОУ: 43331273ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Томатна паста, сухофрукти- ID: UA-2026-09-04-003803-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292568
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БРУСИЛІВСЬКА ЛІКАРНЯ" ЄДРПОУ: 03881478ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автозапчастини та супутні матеріали для проведення поточного ремонту господарським способо...×-
Автозапчастини та супутні матеріали для проведення поточного ремонту господарським способом автотранспортних засобів та дизель-генератора підприємства
- ID: UA-2026-09-04-003791-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292566
Державне підприємство водних шляхів "Укрводшлях" ЄДРПОУ: 03150102ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 24110000-8 - Промислові гази (мікс-2, азот 5.7, вуглекислота в балонах, аргон...×-
ДК 021-2015 24110000-8 - Промислові гази (мікс-2, азот 5.7, вуглекислота в балонах, аргон)
- ID: UA-2026-09-04-003829-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292563
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Бориспільський професійний коледж" ЄДРПОУ: 05536633ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Папір А4, папір А5, папка А4, прості олівці, ручки, швидкосшивачі, флешки- ID: UA-2026-09-04-003816-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292562
Комунальне підприємство " Підгайці-Водоканал " ЄДРПОУ: 36084902ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент СЕМ ІІ/С-М (S-LL) 32.5 R 25кг. (ДК 021:2015 - 44110000-4 - Конструкційні матеріали)- ID: UA-2026-09-04-003814-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292561
Торчинський професійний ліцей ЄДРПОУ: 02540025ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вершки- ID: UA-2026-09-04-003809-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292559
ДК 021:2015: 15512000-0 ВершкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби (Налічнік дер.фігурний (8-8,5см); Налічнік дер.фігурний (5-7см))- ID: UA-2026-09-04-003823-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292558
ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукавиці- ID: UA-2026-09-04-003798-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292557
Гуманітарний відділ Заводської селищної ради ЄДРПОУ: 40224015ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з дроту- ID: UA-2026-09-04-003822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292556
Комунальне Підприємство "Благоустрій Кременчука" ЄДРПОУ: 03351958ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт будівлі ЗТП-10/0,4 № 260090 (інв.№161548) Веселинівської дільниці Пі...×-
Капітальний ремонт будівлі ЗТП-10/0,4 № 260090 (інв.№161548) Веселинівської дільниці Південного району електричних мереж
- ID: UA-2026-09-04-003793-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292555
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23399393ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автобуса Еталон А0811Ш- ID: UA-2026-09-04-003812-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292554
Заболотцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04372537ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -