-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Худі та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній...×-
Худі та жилети з індивідуальним нанесенням інформації за ДК 021:2015: 18230000-0 — Верхній одяг різний
- ID: UA-2026-09-01-011446-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ЄДРПОУ: 05395828ДК 021:2015: 18230000-0 Верхній одяг різнийЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники- ID: UA-2026-09-01-011442-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258246
1 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38131220ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти- ID: UA-2026-09-01-011438-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258245
КУЛЕВЧАНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) ЄДРПОУ: 35623180ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві вироби в асортименті- ID: UA-2026-09-01-011439-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258243
ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хомути червячні (Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби...×-
Хомути червячні (Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби)
- ID: UA-2026-09-01-011437-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258242
ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крупа манна, крохмаль- ID: UA-2026-09-01-011440-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258241
Заклад дошкільної освіти № 52 міста Житомира ЄДРПОУ: 20415708ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Страхові послуги (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власникі...×-
Страхові послуги (Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
- ID: UA-2026-09-01-011435-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258240
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ "БОЯРСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 33295449ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сухарі панірувальні- ID: UA-2026-09-01-011434-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258239
ПОЗАМІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЧАЙКА" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 37000540ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя- ID: UA-2026-09-01-011436-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258237
Славутицький ліцей "БезМеж" Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області ЄДРПОУ: 25658410ДК 021:2015: 39221000-7 Кухонне приладдяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мінітрактор – косарка (снігоочищувач з відвалювачем )- ID: UA-2026-09-01-011431-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258236
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДРАБІВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03357056ДК 021:2015: 16310000-1 КосаркиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 17.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги- ID: UA-2026-09-01-011433-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258235
КП Бродиводоканал ЄДРПОУ: 20801937ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеції- ID: UA-2026-09-01-011429-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258234
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ВЕЛИКОЛЮБІНСЬКИЙ БАГАТОПРОФІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР» ЄДРПОУ: 22345283ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки...×-
"Картоплечистка та овочерізка" (ДК 021:2015 (CPV): 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюну)
- ID: UA-2026-09-01-011430-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258233
Гімназія "Провесінь" Львівської міської ради ЄДРПОУ: 25547142ДК 021:2015: 42210000-1 Машини для обробки продуктів харчування, виробництва напоїв та обробки тютюнуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби- ID: UA-2026-09-01-011428-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258232
ГРАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМ. О. МЕЛЬНИКА КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26234296ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт го...×-
Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом та здійснення господарської діяльності, підготовки до проведення опалювального сезону, ремонт теплових та водопровідних мереж, придбання миючих та дезинфікуючих засобів, офісних меблів, меблів та кухонного приладдя для харчування дітей (ГАЗ 400мл ASMACO)
- ID: UA-2026-09-01-011427-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258231
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоЗавершена -